Top News – Ushtroi dhunë ndaj saj dhe fëmijëve/ Detaje nga padia e Angelina Jolie për Brad Pitt
05/10/2022 12:26

Angelina Jolie ka dhënë së fundmi detaje mbi akuzat për abuzim kundër Brad Pitt në kundërpadi. Jolie ka thënë se dokumentet ligjore kanë të bëjnë me pronat e tyre që ata kanë pasur së bashku si punishtja e verës madje dhe në avionin e tyre të përbashkët. Aktorja ka dorëzuar të martën një ankesë kundër ish-bashkëshortit të saj duke zbuluar detaje të reja ku ka përshkruar se Pitt ka abuzuar me fëmijët e saj në 2016 dhe kjo gjë i dha fund martesës së tyre. Në dokumentet e saj vazhdon përshkrimi se Pitt ka doditur fëmijët e tij në fytyrë dhe i ka kaur për fyti teksa ata ishin në mbrojtje të nënës së tyre. Njerëz të afërt të aktorit kanë thënë se aktori hollivudian nuk ushtronte dhunë ndaj fëmijëve të tij. Ndërsa Brad Pitt ka ngritur një padi këtë vit kundër Jolisë pasi ajo ka shitur një pjesë të aksioneve të komppanisë së verës. Sipas padisë së tij, ish-çifti kishte një mirëkuptim se asnjëra palë nuk do të shiste pjesën e saj të kantinës pa pëlqimin e tjetrës.

Top News-Pas tradhëtisë nga Pique/ Shakira-Nuk kam partner, ndaloni së spekuluari!
05/12 17:44
Top News-Shpërthen motra e Georgina Rodriguez/‘Ajo është e poshtër, nuk më ndihmoi as me fëmijët’
05/12 17:37
Top News-Kanye West përsëri në telashe/Elon Musk e pezullon nga twitter për nxitje të dhunës
02/12 18:00
Top News-Në këngët më të dëgjuara të vitit/Në “Billboard” Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Ava Max
02/12 17:37
Top News – Supermodelja dhuron orgazmën / Studim për të kuptuar ‘hendekun’ mes meshkujve dhe femrave
02/12 12:46
Top News- Harry Potter tani në television/ Së shpejti një serial i bazuar në librat e famshëm
01/12 18:16
Top News-Bota e muzikës në zi/ Këngëtari amerikan vdes disa orë pas martesës
30/11 18:13
Top News-Reperi rrezikon dënimin me vdekje/Shteti iranian e akuzon për “korrupsion në tokë”
30/11 18:10
Top News-Shtatzënë për herë të gjashtë/Zbulohet motivi i rikthimit të Wandës me Mauro Icardin
30/11 18:09
Top News- Pas trombozës në tru/ Modelja Hailey Bieber sëmuret përsëri
29/11 18:00
Top News-Prezantuesi kritikon Oprah Winfrey/ “Tregon luksin dhe pasurinë në rrjete sociale”
29/11 17:19
Top News- ‘M’u kujtua babai që rrihte mamin’/Aktori jep intervistën e parë pas shuplakës në Oscar
29/11 17:18
Top News-J.Lo për ndarjen me Ben Affleck/‘Ndihesha sikur do të vdisja, ishte zemërthyer’
29/11 17:16
Top Channel/ Dua Lipa ndez Tiranën! Koncerti madhështor në sheshin Skënderbej. jehonë botërore
29/11 15:36
Top News – Dua Lipa mori pasaportë shqiptare/ Einxhel i bën shtetit kërkesën publike për Dj Dagz
29/11 15:07
Top Channel/ Dua Lipa elektrizoi Tiranën në Sheshin Skënderbej: Urime 110-vjetorin e Pavarësisë!
29/11 13:30
Top News – Tifozja më sexy rrezikon sanksione / Modelja kroate ‘sfidon’ Katarin – Nuk kam frike
28/11 14:18
Top News – Shakira thyen heshtjen pas ndarjes … !/ ‘Krisja filloi pas lindjes së djalit të dytë’
27/11 14:56
Top News – Del sekreti i princeshës së Uellsit/ Çfarë fshihet pas sharmit të Kate Middelton !
27/11 11:41
Top News-Lindi me gjysmën e trupit/ Shkak rrezatimi i Çernobilit, braktiset nga e ëma
25/11 17:48