Top News- Udhëtim me jaht, golf dhe surf/ Ja si i kalojnë pushimet pilotët e Formula 1
09/08/2022 17:37

Pas Çmimit të madh të Hungarisë, për pilotët e Botërorit të formula 1 është koha për t'u shkëputur për pak nga garat dhe të shijojnë pushimet për rifitimin e energjive për pjesën e mbetur të sezonit. Një pjesë e mirë e tyre kanë preferuar të përqafojnë detin, të tjerë të kalojnë kohë me të fejuarat e tyre në koncerte. padyshim, pushimet erdhen në momentin më të mirë për Charles Leclerc që mbeti i zhgënjyer pas garës së Hungarisë. Piloti nga Monaco vendosi të mngjitet në bordin e jahtit të tij të ri me të dashurën Charlotte për të udhëtuar përgjatë brigjeve të Sardenjës. Kohë relaksi edhe për pilotin tjetër të Ferrarit, Carlos Sainz që preferoi të kalojë momente sa në det me ëakeboard ashtu edhe në tokë duke luajtur golf. Deti thirri edhe 7 herë kampionin e botës, Leëis Hamilton me britanikun që për nië moment preferoi të merrej me surf nën shoqërinë e pilotit të Botërorit të motoGP, Fabio Quartararo

Top News – Nga avionët privatë tek metroja! Çifti Hollivudian përdor transportin publik
24/09 16:54
Top News – Bebe Rexha shpërthen në lot! / Projekti i saj dhe i David Guetta-s renditet i pari
24/09 13:42
Top News – Mourinho, në ritmet e ‘drillit’/ Trajneri i Romës shfaqet në videon e reperit Stormzy
23/09 16:35
Top News – Tërmeti ‘shkund’ Meksikën/Dua Lipa largohet e frikësuar gjatë performancës
23/09 16:12
Top News – Arsyeja do t’ju habisë!/Fansat ‘Vërsulen’ Me Kritika Ndaj Kim Kardashian
23/09 12:37
Top News – Askush nuk e paska vënë re!/E dashura e Jonny Depp prezente në gjyqin e tij
23/09 12:09
Top News – Mashkulli më i pashëm sipas Brad Pitt/ I pari Paul Newman, I dyti George Clooney
22/09 16:19
Top News – Nuk ka më dyshime! Leonardo Dicaprio dhe Gigi Hadid zyrtarisht çift
22/09 12:39
Top News -‘Dashuri me shikim të parë’.Eda dhe Alba në betejë me ligjin për mëmësinë
22/09 11:09
Top News – Lana Del Rey, lëndë ne universitet / Në SHBA do të studiohet muzika e artistes
21/09 19:04
Top News – Një vit jashtë transmetimit, Golden Globes 2023 rikthehet në ekran
21/09 11:38
Top News -‘U frymëzova nga lidhja e prindërve’, Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin
21/09 10:38
Top News- Kim Kardashian blen vilën mahnitëse/Ylli televiziv në resortin e Cindy Crawford
20/09 19:18
Top News- IPhone 14 Pro Max me defekt!/Modeli i ri i Apple probleme me kamerën
20/09 17:20
Top News-Ka 481 milionë ndjekës/Cristiano Ronaldo mbetet mbreti i Instagramit
20/09 16:58
Top News – “Urime ditëlindjen Keyan.Të dua”/ BEBE REXHA uron publikisht te dashurin
20/09 15:56
Top News – Ashley Greene sjell në jetë një vajzë/ Ylli i “Twilight”,nënë për herë të parë
20/09 15:12
Top News-‘Profesioni’ i ri i aktorit Brad Pitt/ Shfaqet si skulptor në galerinë e artit në Finlandë
20/09 14:56
Top News – Kur skena kthehet në rrezik për artistët!/Nga Dua Lipa, Post Malone e akrobatja ruse
19/09 16:23
Top News – The crown”, më i shikuari në Netflix / Rritje e shikueshmërisë pas vdekje së Elizabeth II
16/09 19:57