Top News – U përkufizua ‘grabitqar seksual’/ Ja ‘shtëpia e tmerreve’ të Benjamin Mendy
16/08/2022 13:57

Në Britaninë e madhe, ka nisur procesi gjyqësor për benjamin Mendy. Mbi futbollistin e manchester City rëndojnë 10 akuza për përdhunim, agresion seksual dhe tentativë përdhunimi të kryera në periudhën 2018/2021. në seancën e së hënës, prokuroria në fjalën hapëse e përkufizoi Benjamin Mendy si një grabitqar seksual, por në orët e fundit kanë dalë në dritë detaje të tjera në lidhje me këtë cështje. E përditshmja britanike 'The Times' publikoi se gjatë gjyqit u zbuliua se mendy përdhunoi 3 femra brenda një nate në banesën e tij pas një feste në pishinë. në të njëjtën kohë, Mendy gjatë seancës u akuzua për mbyllje dhe izolim të disa prej viktimave të tij duke i privuar edhe nga telefonët. Po historitë nuk mbyllen këtu, teksa në gjykatë u shfaqën edhe imazhet e vilës së tmerrit ku Mendy kryente përdhunimet dhe bëhet fjalë për një vilë me vlerë 4.8 milionë paund. Imazhet e vilës janë siguruar nga kamerat e trupit të agjentëve të policisë që kryen kontrollet e ytyre përpara disa muajsh

Top News – Dua Lipa e “etur” për rekorde! Këngëtarja shqiptare hyn në historinë e ‘Spotify’
30/09 11:20
Top News – Kaos në koncertin e Daddy Yankee! 4000 persona futen me forcë, policia ndërhyn
28/09 12:47
Top News – Ribashkohet Bora dhe Donaldi, por jo vetëm kaq, ja surprizat…
28/09 12:45
Top News – Vendimi i Akademisë Ruse të Filmit/ Rusia heq dorë nga çmimi Oscar
27/09 16:12
Top News – Fotoja e tyre ‘çmendi’ rrjetin/Khloe Kardashian dhe ylli i ‘365 ditë’, ja e vërteta
27/09 11:14
Top News- John Cena hyn në librin Guinness!/Realizon dëshirat e mbi 600 fëmijëve
26/09 16:25
Top News- Rikthehet ‘talenti i brezave’ Rihanna/ Do të performojë në finalen e Super Bowl
26/09 14:11
Top News – Brenda dasmës së Arminës dhe Shkëlzenit/I japin Fund beqarisë, ja detajet e ceremonisë
26/09 13:27
Top News – Berisha flet në dasmën e Shkëlzenit dhe Arminë/Liri Berisha ‘djeg’ vallen me ‘napolonin’
26/09 11:56
Top News – Nga avionët privatë tek metroja! Çifti Hollivudian përdor transportin publik
24/09 16:54
Top News – Bebe Rexha shpërthen në lot! / Projekti i saj dhe i David Guetta-s renditet i pari
24/09 13:42
Top News – Mourinho, në ritmet e ‘drillit’/ Trajneri i Romës shfaqet në videon e reperit Stormzy
23/09 16:35
Top News – Tërmeti ‘shkund’ Meksikën/Dua Lipa largohet e frikësuar gjatë performancës
23/09 16:12
Top News – Arsyeja do t’ju habisë!/Fansat ‘Vërsulen’ Me Kritika Ndaj Kim Kardashian
23/09 12:37
Top News – Askush nuk e paska vënë re!/E dashura e Jonny Depp prezente në gjyqin e tij
23/09 12:09
Top News – Mashkulli më i pashëm sipas Brad Pitt/ I pari Paul Newman, I dyti George Clooney
22/09 16:19
Top News – Nuk ka më dyshime! Leonardo Dicaprio dhe Gigi Hadid zyrtarisht çift
22/09 12:39
Top News -‘Dashuri me shikim të parë’.Eda dhe Alba në betejë me ligjin për mëmësinë
22/09 11:09
Top News – Lana Del Rey, lëndë ne universitet / Në SHBA do të studiohet muzika e artistes
21/09 19:04
Top News – Një vit jashtë transmetimit, Golden Globes 2023 rikthehet në ekran
21/09 11:38