Top News-Turistja përjeton momente tmerri/ Përdhunohet në grup nga një grek dhe shokët e tij
01/08/2021 20:45

Një turisteje austriake e cila kishte vendosur të kalonte pushimet në Greqi u përdhunua barbarisht nga një grup vendasish.Mediat e huaja raportojnë se 20-vjeçarja është përdhunuar nga katër djem të moshës 30, 28, 26 dhe 27 vjeç.Turistja fillimisht shkoi vullnetraisht në shtëpinë e 27-vjeçarit grek pa e ditur se cfarë e pret dhe papritur u shfaqën dhe tre persona të tjerë. Ajo ka rrëfyer në polici se si ndodhi ngjarja e rëndë dhe se si 4 grekët e përdhunuan atë në grup.

Top News – Zemërim kundër izolimit/ Ndizet protesta në Melburn, përleshje e arrestime
18/09 16:35
Top News – Notre Dami tani i sigurt/ Gati për të filluar rindërtimin
18/09 16:34
Top Channel/ 11 kocka të thyera, mushkëri e shpuar- aksident me biçikletë, miliarderi lëndime horror
18/09 16:28
Top News – Tjetër skandal në Greqi/ Certifikatat e vaksinimit shiten në internet
18/09 15:31
Top News – Policia bullgare e dhunshme… / Del videoja që tregon brutalitetin e saj
18/09 15:04
Top Channel/Zhduket 22 vjecarja, i fejuari refuzon të flasë- rasti që ngriti në këmbë Floridën!
18/09 14:27
Top News- Talebanët përjashtojnë vajzat nga shkolla/ Afganistani kthehet 2 dekada pas
18/09 14:12
Top Channel/ Talebanët u ndalojnë vajzave gjimnazin: në klasa, vetëm djem!
18/09 14:05
Top Channel/ Itali, serbi vret vajzën në ditëlindjen e saj dhe pastaj veten!
18/09 14:05
Top Channel/ Pemët më të mëdha në botë vishen me fletë alumini, rrezikojnë zhdukjen nga zjarret
18/09 14:04
Top Channel/ Kokteji i antitrupave të Trump, nis të përdoret në spitalet britanike
18/09 13:39
Top Channel/ Çfarë do t`i ndodhë jetës në Tokë- vrima e ozonit tani, më e madhe se Antarktida!
18/09 13:39
Top News / Të mbrojmë gratë dhe fëmijët/ OKB edhe gjashtë muaj në Afganistan
18/09 13:30
Top News – E tërbuar me SHBA-në e Australinë / Franca thërret ambasadorët për konsultime
18/09 13:01
Top News – Dritë jeshile dozës së tretë / SHBA, rekomandohet për të moshuarit
18/09 13:01
Top News – Talebanë me kallashnikovë / Mes familjeve e fëmijëve në kopshtin zoologjik
18/09 12:56
Top News – Partia i pret si heronj / Astronautët në Pekin pas 90 ditësh qëndrim në hapësirë
18/09 12:56
Top News – Gaz lotsjellës për protestuesit / Australi, zemërim kundër izolimit, 200 arrestime
18/09 12:55
Top News – Dita e dytë në votime… / Rusi, zgjedhje pas raprezaljes mbi opozitën
18/09 12:54
Top News – Eksperiencë nga jashtë kësaj bote… / Ekuipazhi civil i SpaceX informon për udhëtimin
18/09 12:53