Top News/ ‘Ti je dyfytyrshe, gënjeshtare e viktimizuar’, Debat mes Meritonin dhe Ledjonës
25/02/2024 15:41

Pas disa debatesh që dy banorët Ledjona dhe Meritoni kanë pasur me njëri tjetrin, janë mundur të kërkojnë sqarim mes tyre por debati ka agravuar në ofendime . A do qetësohet miqësia e Meritonit dhe Ledjonës pas debateve të shumta që kanë pasur me njëri tjetrin.

Top News/ Surprizë emocionuese për Heidin, banorja takon Beatrice Luzzin
21/04 13:46
Top News/ Jetmiri lë shtëpinë e ‘Big Brother Vip’, Çfarë ndodhi në shtëpi?
21/04 13:36
Top News/ Nominimi me dy faza, Lidi largohet nga shtëpia e Big Brother VIP
21/04 13:35
Top News/ Juli dhe Egla ‘kokë më kokë’ në televotim, Kush është i preferuari i publiku?
21/04 13:35
Top News/ Të gjithë banorët jashtë shtëpisë! Nis ndryshe ‘Big Brother Vip’
21/04 11:15
Top News/ Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e ‘Big Brother Vip’!
21/04 11:14
Top News/ 100 ditë brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip’, ja si e kanë përjetuar banorët
21/04 11:14
Top News/ Kënga e 100 ditëve, Banorët të gjithë së bashku bëjnë prova në living
20/04 15:08
Top News/ Ledion Lico ju jep një informacion nga jashtë banorëve
20/04 12:12
Top News/ ‘Çfarë halli ke moj’, Erjola ‘shpërthen’ ndaj Heidit
20/04 12:11
Top News/ ‘O cica…’, Egla debaton me Romeon, banori i ngre bluzen dhe…
20/04 12:09
Top News/ Graciano zbulon konfliktin me Argjirën, Momenti i sinqertë në kuzhinë
20/04 11:15
Top News/ Bie zilja, të ftuarit special hyjnë në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’
20/04 11:13
Top News/ ‘Dua divorcin’, Çfarë ndodhi mes Heidit dhe Romeos?
20/04 11:02
Top News/ ‘Më të mirat..’, Meritoni uron Heidin dhe Romeon
19/04 15:19
Top News/ ‘Më fal nëse të mërzita…’,Pas sqarimit, çaste romantike mes Romeos dhe Heidi
19/04 15:18
Top News/ Sara e Big Brother shtatzënë, çifti njofton fansat në Instagram
19/04 13:42
Top News/ Momente gazmore në shtëpi, Banorët nuk ndalin dot të qeshurën
19/04 12:47
Top News/ ‘Ishte gjysmë peshk, gjysmë njeri’, Ciceroni u tregon legjendën turistëve
19/04 12:32
Top Channel/ Ish-konkurrentët e Big Brother VIP3 së shpejti bëhen prindër
19/04 12:28