Top News -‘ Ti dukesh si femër, ta shpif’/ Plas debati mes Adës dhe Eduartit në ‘Përputhen’
20/09/2021 22:00

Në puntatën e Përputhen, u zhvilluar takimi midis Alvisë dhe Eduartit, ku ky I fundit shprehu deklarata të forta për të thënë se është ndjerë 200 përqid më mirë se në takim me Adën. Kjo deklaratë ngjalli debate në emision ,të cilat u agravuan me ofendime mes Adëës dhe Edit. “Më pëlqejnë femrat natyrale.”,- thotë Edi duke paragjykuar Adën për operacionet. “Ti je si femër.”,- ja kthen Ada. Ada dhe Edi vazhduan debatin e fortë në studio, duke ofenduar njëri tjetrin. Ndërsa ka ndërhyrë opinionisti Arjan Konomi, duke thënë se nuk duhet ti gjykoninjerëzit për pamjen. Edi pyeti Alvisën nëse i pëlqente djemtë e shkurtër duke nënkuptuar se Bashkimi, djalin me të cilin Alvisa ka bërë takimin e parë është i shkurtër. Bashkimi ndërhyri, mori fjalën dhe u tregua i prekur nga kjo situatë. Madje djemtë edhe masin gjatësinë në studio. Me fillimet e pëlqimeve të para, kanë lindur dhe xhelozitë dhe keqkuptimet. Ada madje i tha Eduardit se ai ja shpif kur flet. Kujtojmë se Ada me Eduaridin e kanë bërë njëri-tjetrin bllok në rrjetet sociale. Pas një takimi, i cili duket se shkoi mirë, gjërat midis tyre përfunduan keq.

Top Channel/ Ligj për të drejtat e fëmijëve, Paris Hilton rrëfeu dhunën që pësoi kur ishte në…
21/10 02:51
Top News-‘Përqafomë e mos më lër të shkoj’/ Mauro Icardi dhe Wanda Nara bëjnë paqe?
20/10 16:38
Top News- Nis procesi ‘Sextape’/ Karim Benzema rrezikon dënim deri në 5 vjet burg
18/10 16:02
Top News- Telenovela Wanda Nara-Icardi/ Çifti drejt ndarjes… shkak Eugenia Suarez!
18/10 14:18
Top News-‘E shet veten për 5 mijë lekë’ / Mikela godet me shuplakë Jurgenin në prapaskenë
17/10 18:49
Top News-Lojtari i Bajernit dënohet me burg/Lucas Hernandez përfundon pas hekurave në Spanjë
14/10 14:32
Top News-Ndëshkohen banorët e ‘Big Brother’/Shkelën rregullat, ja dënimi që do të kryejnë
13/10 14:55
Top News-5 banorë kalojnë në nominim/Ja çfarë ndodhi në Big Brother Vip…
13/10 14:42
Top News – Dyndje njerëzish në pikat e DIGITALB / BBV ‘Mbërthen’ shqiptarët para ekranit
12/10 17:01
Top News – 10 vite pas vdekjes… / Fustanet e Amy Winehouse dalin në ankand
12/10 13:33
Top News-Duan të bëjnë një tatuazh të njëjtë/Çfarë po ndodh mes Semit dhe Donaldit
11/10 10:33
Top News-Ilir Shaqiri i thotë të gjitha/‘Kam tradhëtuar gruan, rrezikoja të humbisja familjen’
11/10 10:32
Top News – Lamtumira me 007-ën / Një yll për Daniel Craig në Hollivud
07/10 14:07
Top Channel/ Filloi Big Brother VIP! Prezantohen banorët VIP të shtëpisë më të famshme
06/10 12:41
Top News-Fillon më në fund ‘Big Brother Vip’/Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri
05/10 23:00
Top News-‘Babai më ka dhunuar që 5 vjeç’/Trondit Juli me rrëfimin e tij në Përputhen
05/10 22:22
Top News-Nga Shakira te Claudia Schiffer/Si i fshehin të famshmit paratë
05/10 16:18
Top News- Ibra feston 40 vjetorin/ I bën vetes dhuratë një ‘Ferrari SF90 Stradale’
04/10 15:58
Top Channel/ Të martën nis Big Brother VIP! Reality show më i madh shqiptar, në orën 21:00
04/10 15:58
Top News- U tha se janë bashkë/ E vërteta e lidhjes së Angelina Jolie me the Weeknd
30/09 20:48