Top News -Tha se ishte në pritje të ëmbël/ Zbulohet gjinia e bebit të Kylie Jenner
20/09/2021 21:41

Kylie Jenner do të bëhet sërish nënë! 24-vjeçarja është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë me partnerin e saj Travis Scott. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë modelja përmes një videoje të publikuar në Instagram, ku kishte mbledhur momentet më të bukura teksa u dhuronte emocionet e para njerëzve të saj të zemrës. Një vëmendje të madhe mori dhe reagimi i vajzës së saj 3-vjeçare, e cila duket mjaft e lumtur për ardhjen në jetë të fëmijës. Mirëpo, edhe pse pubikoi lajmin s eishte në një pritje të ëmbel, Kylie nuk tha asgjë në lidhje me gjininë e bebit të saj. Ditët e fundit, fansat kanë zbuluar se cifti I njohur është në pritje të një vajze. Kjo pasi, kënga me të cilën ka zgjedhur që të shoqërojë Kylie lajmin e pritjes së ëmbël është pikërisht “To our daughter” (për vajzën tonë). Mesa duket, Kylie është në pritje të një vajze dhe Stormi së shpejt do të ketë fatin që të bëhet me një motër. “Stormi është e vetëdijshme që po vjen një tjetër fëmijë dhe është shumë e gëzuar. Ka nisur të bëjë shumë pyetje dhe dëshiron të prekë barkun e Kylie-t.”- ka treguar një burim më herët.

Top Channel/ Ligj për të drejtat e fëmijëve, Paris Hilton rrëfeu dhunën që pësoi kur ishte në…
21/10 02:51
Top News-‘Përqafomë e mos më lër të shkoj’/ Mauro Icardi dhe Wanda Nara bëjnë paqe?
20/10 16:38
Top News- Nis procesi ‘Sextape’/ Karim Benzema rrezikon dënim deri në 5 vjet burg
18/10 16:02
Top News- Telenovela Wanda Nara-Icardi/ Çifti drejt ndarjes… shkak Eugenia Suarez!
18/10 14:18
Top News-‘E shet veten për 5 mijë lekë’ / Mikela godet me shuplakë Jurgenin në prapaskenë
17/10 18:49
Top News-Lojtari i Bajernit dënohet me burg/Lucas Hernandez përfundon pas hekurave në Spanjë
14/10 14:32
Top News-Ndëshkohen banorët e ‘Big Brother’/Shkelën rregullat, ja dënimi që do të kryejnë
13/10 14:55
Top News-5 banorë kalojnë në nominim/Ja çfarë ndodhi në Big Brother Vip…
13/10 14:42
Top News – Dyndje njerëzish në pikat e DIGITALB / BBV ‘Mbërthen’ shqiptarët para ekranit
12/10 17:01
Top News – 10 vite pas vdekjes… / Fustanet e Amy Winehouse dalin në ankand
12/10 13:33
Top News-Duan të bëjnë një tatuazh të njëjtë/Çfarë po ndodh mes Semit dhe Donaldit
11/10 10:33
Top News-Ilir Shaqiri i thotë të gjitha/‘Kam tradhëtuar gruan, rrezikoja të humbisja familjen’
11/10 10:32
Top News – Lamtumira me 007-ën / Një yll për Daniel Craig në Hollivud
07/10 14:07
Top Channel/ Filloi Big Brother VIP! Prezantohen banorët VIP të shtëpisë më të famshme
06/10 12:41
Top News-Fillon më në fund ‘Big Brother Vip’/Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri
05/10 23:00
Top News-‘Babai më ka dhunuar që 5 vjeç’/Trondit Juli me rrëfimin e tij në Përputhen
05/10 22:22
Top News-Nga Shakira te Claudia Schiffer/Si i fshehin të famshmit paratë
05/10 16:18
Top News- Ibra feston 40 vjetorin/ I bën vetes dhuratë një ‘Ferrari SF90 Stradale’
04/10 15:58
Top Channel/ Të martën nis Big Brother VIP! Reality show më i madh shqiptar, në orën 21:00
04/10 15:58
Top News- U tha se janë bashkë/ E vërteta e lidhjes së Angelina Jolie me the Weeknd
30/09 20:48