Top News – Tërhiqet përfundimisht nga muzika/ Reperja e njohur bën me dije lajmin e trishtë
16/07/2021 21:12

Reperja e famshme, Iggy Azalea ka vendosur që të tërhiqet nga muzika për një periudhë të gjatë kohore. Lajmin e bëri me dije vëtë reperja e cila përmes një postimi në rrjete sociale njoftoi se albumi i saj i tretë “End of an Era” do të jetë i fundit për disa vjet. Reperja u shpreh se: “End of an Era” është kaq i veçantë për mua. Pasi të publikoj albumin muajin tjetër, për disa vjet do të fokusohem në projekte të reja krijuese dhe gjëra nga të cilat ndihem e apasionuar dhe e frymëzuar, përtej muzikës. Jam shumë e emocionuar të shihni një anë tjetër timen në të ardhmen. Zhvendosja e energjisë dhe përqendrimi im tek ajo që jam më shumë e entuziazmuar, është ajo që është e përshtatshme për mua dhe shpresoj që ju të vazhdoni të mbështesni çfarëdo projekti krijues që jam duke bërë. Ndërkohë, kujtojmë se, së fundmi Iggy është vënë sërish në qendër të kritikave nga fansat dhe kësaj here shkak është bërë ngjyra e saj e lëkurës. Ndjekësit e artistes e akuzuan se ajo do dëshpërimisht të ngjajë si dikush me ngjyrë, por thjesht nuk mundet dot.

Top Channel/ U tha se tradhtoi Kim Kardashian me aktoren e njohur, Kanye West reagon për herë të parë
21/09 18:41
Top News-Aktori ‘i friksuar’ nga J.LO/‘Efekti i saj në botë është tepër mahnitës’
21/09 16:45
Top News-Ronaldo, viktimë e mashtrimit /Një agjenci udhëtimesh i merr 288 mijë euro
21/09 16:18
Top News – Zbulon burrin me të dashurën… / Shkatërron gjithë shtëpinë dhe një Maserati
21/09 16:11
Top News- Ana romantike e MotoGP/Ja 5 historitë më të famshme të dashurisë
21/09 14:41
Top News- ‘Sekret për 90 vite e ardhshme’/Misteri i testamentit të princit Philip
21/09 13:56
Top News-Detajin që askush nuk e kuptoi/Kylie Jenner zbulon gjininë e fëmijës që po pret
21/09 13:54
Top News – Elhaida Dani me album te ri / Prezanton ‘ZanIn’ në Tiranë me Riccardo Coccianten
21/09 13:46
Top News – Sherr mes konkurentëve/ Nisin debatet e para në programin ‘Përputhen’
20/09 22:01
Top News -‘ Ti dukesh si femër, ta shpif’/ Plas debati mes Adës dhe Eduartit në ‘Përputhen’
20/09 22:00
Top News -Tha se ishte në pritje të ëmbël/ Zbulohet gjinia e bebit të Kylie Jenner
20/09 21:41
Top Channel/ Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita?
20/09 18:12
Top News- Keqtrajtohet nga bashkëshorti Hailey Bieber tregon anën e saj të historisë
20/09 17:29
Top News-Pasi pranoi se janë bashkë/Rita Ora flet për herë të parë për lidhjen e saj
20/09 17:22
Nuk kishte mundësi të studionte mjekësi, 21-vjeçarja fiton 1 milion dollarë në vit
20/09 15:59
Top News – ‘Nipi im shpëtoi jetën e 3 personave’/ Aktorja rrëfen dhimbjen që ndjen humbjes së madhe
18/09 17:27
Top News – ‘Po sikur të të tradhtonte!’/ Reperja jep mesazhin për të gjitha vajzat
18/09 17:24
Top News – Nuk u nominua për ‘Oscar’/ Jennifer Lopez befason me deklaratën për ‘Hollywood’
18/09 17:12
Top News-Loredana plas ‘bombën’ e radhës/Ja çfarë pritet të ndodh së shpejti me Don Xhonin
18/09 14:09
Top News-‘Bebi’ i Lil Nas X është këtu/Reperi ndan momente nga salla e lindjes
18/09 14:08