Top News/ ‘Të kërkoj falje’, Ilnisa dhe Erjola sqarohen për debatin mes tyre
12/02/2024 16:15

Një debat që arriti në ngritje zëri ,ofendime dhe përlotje , është sqaruar me falje nga vajzat. Erjola dhe Ilnisa kanë bërë një debat të ashpër kundrejt njëra tjetrës mbrëmjen e së shtunës , ku u përfol dhe ne prime . Por sot vajzat kanë vendosur të kërkojnë falje dhe të qetësohen me njëra tjetrën. Si dop vazhdoj shoqëria e vajazve pasi arritën të mirkuptpohen pas debatit që patën .

Top News/ ‘Unë dy ditë nuk kisha ndenjur me të!”, Bardhi dhe Meritoni debatojnë me njëri-tjetrin
24/02 18:00
Top News/ Ilnisa dhe Meritoni mund të ndahen, cila është përgjigjja e banorëve
24/02 17:00
Top News/ Zarf i zi në shtëpi, Ilnisa thyen rregullat, ja dënimi i Vëllait të Madh për të
24/02 16:00
Top News/ ‘Sa të më jepet mundësia do e nxjerr një orë e më parë’, Juli-Romeos për Eglën
24/02 15:30
Top News/ ‘Të kanë kthyer të gjithë shpinën , më vjen keq për ty’ , Romeo debaton me Ilnisën
24/02 15:21
Top News/ Vajzat i hedhin rrobat Ilnisës në vaskë, Meritoni ‘hakmerret’ ndaj tyre
24/02 15:00
Top News/ Një zarf i bardhë në shtëpi, ja cila është sfida e radhës për banorët
24/02 14:00
Top News/ Një zarf i bardhë në shtëpin e BBV, cila është sfida e radhës për ta? 3 mijë € kush fiton
22/02 14:59
Top News/ ‘Ik o gjë e ndyrë’ Juli përplaset me Eglën , të kan heq nga teatri nga të gjitha..
22/02 14:37
Top News/ Një zarf i bardhë në shtëpi , Ja cila është sfida e radhës për banorët
22/02 13:41
Top News/ Ndarja e punëve të shtëpis , Ja çfarë mendon Ilnisa dhe Meritoni
22/02 13:39
Top News / ‘Të kërkoj falje’ , Ledjona dhe Meritoni sqarohen me njëri-tjetrin
22/02 13:37
Top News/ Nuk të llogaris në këtë lojë , Ilnisa debaton me Ledjonën
22/02 13:37
Top News/ A falet tradhtia dhe duhet të bëjnë burg? Ja mendimi i Romeos dhe Heidit
22/02 13:36
Top News/ A ka jetë pas vdekjes? , Ja cila është përgjigjja e Artës dhe Vesës
22/02 13:35
Top News/ Erjola godet Meritonin , Ti nuk “tallesh” dot me buxhetin tonë
20/02 15:00
Top News/ ‘Shokut nuk i bëhet ajo që bëre ti’, Romeo përplaset me Meritonin
20/02 14:59
Top News/ Cili nga gjashtë banorët del këtë të martë?! Ja çfarë mendojn banorët…
20/02 12:12
Top News/ Bardhi dhe Sara ribashkohen, shkëmbejnë puthje në buzë
20/02 12:11
Top News/ Cili është objektivi yt? Ja cila është përgjigjja e Julit dhe Gazit
20/02 12:10