Top News-Surprizat që priten sonte në BBV/A do takohen sërish Donaldi dhe Bora Zemani!
03/12/2021 18:13

Romanca e krijuar mes Donaldit dhe Beatrix ka qenë në vëmendjen e publikut ditët e fundit. Dyshja konfirmuan se kanë ndjenja për njëri tjetrin, fill pas daljes së Semit në shtëpi. Kjo e fundit sic dihet është një nga shoqet më të mira të moderators së njohur Bora Zemani. Donaldi dhe Beatrix shkëmbyen puthjen e parë në buzë të enjten dhe kjo gjë nxiti reagime të shumta në mediat sociale. Ajo që pritej nga publiku, një reafim I borës në lidhje me këtë situatë, nuk ndodhi. Mirëpo, mësohet se Zemani do të futet sonte në shtëpinë e Big brother për të pasur një përballje me aktorin, në lidhje me këtë cështje të komplikuar. Gjithashtu bëhet me dije se moderatorja do ti kthejë varësen mbrapsht Donaldit. Kujtojmë se cifti I njohur kishin 3 vite lidhje bashke dhe donaldi I dha shpresë moderators së romanc e ttyre do të vazhdonte pas daljhes së tij nga shtëpia e big brother.

Top News- Seks, drogë dhe përdhunime në burg/Libri zbulon jetën skandaloze të El Chapo
23/01 16:35
Top News-Raikkonen si Rooney – Shet makinën Ferrari me vlerë 1.8 mln Euro
23/01 16:06
Top News-Beatrix doli nga Big Brother Vip /Donaldi hapet me Egzonën-Sa çudi më duket pa të
22/01 15:16
Top News-Spektakli i sotëm, një finale më vete/Donaldi dhe Beatrix, frikë për largimin nga shtëpia
21/01 17:24
Top News – Adele mund të humbasë zërin e saj/ Këngëtarja habit me deklaratën
20/01 22:41
Top News-Antonela mbështet hapur Beatrix/Deklarata të forta për banorët e Big Brother Vip
20/01 21:45
Top News-Beatrix qan nga frika e eleminimit/E përlotur përqafohet me Monikën dhe Arjolën
20/01 18:31
Top News-Donaldi i frikësuar nga nominimi/ Tregon arsyen pse nuk e shpëtoi Dj Dagz
19/01 21:53
Top News-I mungon Dagz, përlotet Einxhel/‘Nuk jam mësuar pa të në shtëpi, zgjohesha me puthje’
19/01 19:31
Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16
Top News- Të papriturat sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do ndodhë në natën e sotme të spektaklit
14/01 19:15
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 14:42
Top News-Donaldi dhe Iliri janë shokë/Deklarata e Monikës shokon banorët
13/01 21:48
Top News-30 profile false në instagram/Për të akuzuar të dashurin, ja çfarë ndodhi
13/01 18:55