Top News- Surpriza e rapperit Drake/ Publikoi albumin e tij të 7, ‘Honestly, Nevermind’
18/06/2022 19:45

Drake befasoi në mënyrë shokuese 113 milionë ndjekësit e tij në rrjetet sociale teksa bëri një lajmërim suprizë për publikimin e albumit të tij të 7 me titull 'Honestly, Nevermind', vetëm disa muaj që pas nxjerrjes në treg të albumit 'Certified Lover Boy'. Rapperi kanadez, fitues i 4 cmimeve Grammy në profilin e tij në Instagram njoftoi publikimin e albumit të ri teksa postoi edhe foton e kopertinës së diskut Albumi i ri përbëhet nga 14 këngë të prodhuara nga vetë Drake bashkë me Noah “40” Shebib, Oliver El-Khatib, Noel Cadastre, Black Coffee e Carnage,. “Honestly, Nevermind” ka vetëm një duet të Drake, arë me rapperin britanik, 21 Savage. në javët e fundit artisti kanadez kishte bërë të ditur se po punonte në projekte të reja duke pohuar se ndihet vërtet i gjallë kur ndodhet në studion e regjistrimit në kërkim të perfeksuinit

Top News – Ryan Giggs, telashe pa fund/Legjenda uellsiane në gjyq për agresion ndaj ish të dashurës
08/08 13:48
Top Channel/ Gliqeria këndon shqip! Këngëtarja greke jep koncert në Dropull
05/08 12:44
Top News- Ronaldo, tani vendos rekord negativ/Futbollisti më i sulmuar në rrjetet sociale në Britani
03/08 13:56
Top News- Përzgjidhen filmat për “Luanin e Artë” /Në garë për çmimin e madh Aronofsky dhe Amelio
31/07 12:01
Top News-Momenti i shumëpritur erdhi! / Beyonce publikon albumin e saj më të ri muzikor
29/07 16:42
Top News – Panik në koncertin e Dua Lipës / Fishekzjarret lëndojnë tre persona, momente tmerri
29/07 15:19
Top News-6 akuza për evazion fiskal/Prokuroria spanjolle kërkon 8 vjet burg për Shakirën
29/07 13:36
Top News-Çifti i famshëm kurorëzon dashurinë!/ Aktorja italiane jep detaje nga ceremonia madhështore
28/07 17:22
Top News-Brenda vilës 60 mln dollarëshe të JLo e Affleck/ Çifti shpërngulet në vilën luksoze
22/07 19:59
Top News – Kontrabandë me pikturën e Pikasos/ Kapet pasagjeri me faturën 450 mijë euro!
20/07 17:45
Top News – Exclusive/ Monika Lubonja, një xhiro me parashutë me pilotin e zemrës!
20/07 17:42
Top News – Brad Pitt, ‘çuditshëm’ në tapetin e kuq! Paraqitja e tij i lë të gjithë pa fjalë
20/07 15:16
Top Channel/ Rolling Stones elektrizojnë Lionin! Turneu i 60-vjetorit të grupit legjendar
20/07 12:31
Top Channel/ Martesë “sekrete” për Jeniffer Lopez dhe Ben Affleck. Pas 20 vitesh, ajo tha sërish po
17/07 23:00
Top News – Twitter dhe Musk ‘luftë’ në gjykatë / Tërhoqi ofertën 44 miliardë dollarëshe për blerjen
13/07 13:01
Top Channel/Twitteri hedh në gjyq Muskun: Dëme dhe tallje në kurrizin tonë!
13/07 11:50
Top News – Grabitet shtëpia e futbollistit të njohur/Kapen ‘skifterët’ shqiptarë, morën 3 milionë €
30/06 16:29
To Channel/ 30 vite burg për R Kelly e “I believe i can fly”, abuzonte seksualisht me gra e fëmijë
29/06 23:01
Top News – Ronaldo ‘i kundërpërgjigjet’ Messit/ Portugezi, sportisti më i kërkuar në internet
26/06 15:43
Top News-Nga Paul McCartney, te Billie Eilish/Yjet e muzikës, në kthimin e festivalit të Glastonbury
26/06 14:40