Top News-Spektakli i sotëm, një finale më vete/Donaldi dhe Beatrix, frikë për largimin nga shtëpia
21/01/2022 17:24

Si asnjëherë më parë, nominimet e kësaj jave në big brother vip, kanë krijuar ndjenjën e frikës tek 3 banorët të cilët që prej hyrjes së tyre në shtëpi, janë konsideruar si konkurentë të forte nga publiku. Këtë javë, Einxhël, Donald e Beatrix janë vendosur përballë njëri tjetrit, ndërsa pritet të shihet sonte se kush do të lërë shtëpinë e big brother. Që pej të martës, dalja e Dagz nga zinxhiri i krijuar në shtëpi vetëm për pak sekonda, krijoi debat të thellë mes Einxhël e cila duket se po hakmerret, dhe banorëve të tjerë të cilët nuk e shpëtuan dj e njohur. Një javë me dinamikë, debate dhe frikë për tu larguar nga shtëpia. Kush do e lërë sonte shtëpinë më të fashme në Shqipëri, mes Einxhël, Donald dhe Beatrix. Ndiqni Big Borther, sonte në orën 21:00 në ekranin e Top Channel.

Top News – Tom Cruise largohet nga Kana / Shfaqi premierë atje Top Gun Maverick
19/05 16:59
Top News-Pezullon blerjen e Twitter / Elon Musk ka mbi 70 për qind ndjekës të rremë
18/05 22:01
Top News-Thyen heshtjen pas 19 vitesh / Këngëtari i njohur flet për romancën me Beyoncen
18/05 21:54
Top News-Si ishte takimi i parë me vjehrrën…/Rrëfehet Klea Huta-Më pa si vajzën e saj
12/05 16:44
Top News-Çiljeta largohet nga muzika!/Këngëtarja bën deklaratën e fortë në emision
12/05 16:43
Top News-Ndarja më e bujshme në rrjet/Reagon për herë të parë Dua Lipa, shpjegon arsyen
11/05 14:54
Top News-30 milionë dollarë për një copë ‘shkëmb’/Rritje e çmimit edhe për diamantet e bardhë
11/05 12:04
Top News – Loredana takohet me Neymar Jr / Reperja publikon momentin në rrjetet sociale
06/05 19:56
Top News-3 herë e përjashtuar nga Kisha / Madonna kërkon takim me Papën, ja kërkesa e saj
06/05 19:47
Top News-Vajza e Donald Trump drejt altarit! / Martohet në Florida, detajet nga ceremonia
06/05 19:45
Top News-‘Tani ndihem e pathyeshme’ / Dua Lipa zbulon arsyen e fortë se pse la duhanin
06/05 19:43
Top News-Momente tensioni në gjykatë / Amber Heard largohet e frikësuar kur Depp i afrohet
06/05 19:40
Top News-E dashura dhe 4 fëmijët e Putin në ‘rrezik’/Fshihet në Zvicër BE sanksionon Alina Kavaevën!
06/05 19:13
Top News-Spring festival ndez Tiranë / Muzikë dhe ushqim tradicional në Sheshin Skënderbej
06/05 17:32
Top News-‘Shpirti im ishte i vdekur’/Amber Heard trondit gjykatën me dëshminë e saj
05/05 21:53
Top News-Rikthehet ‘Top Gun’!/Premiera e filmit të Tom Cruise në San Diego
05/05 12:49
Top News-Will Smith hap rrugën/Sulmohet në skenë komediani i famshëm
04/05 22:43
Top News-U cilësua si ‘mbretëresha’ e Met Gala/Zbuloni kuptimin e fustanit madhështorë të Blake
04/05 19:12
Top News-Rikthimi në Met Gala pas 20 vitesh/Ish-kandidatja për presidente zbulon arsyen
04/05 19:11
Top News-Reperi ‘dashurohet’ me Dua Lipën/I bën këngëtares shqiptare propozimin befasues
04/05 19:11