Top News/ Sot finalja e madhe e Big Brother Vip 3, Kush mendoni se e fiton?
25/05/2024 13:19

Sot është dita e shumë pritur për publikun, teleshikuesit dhe mbi të gjitha për pesë banorët e mbetur brenda shtëpisë më të famshme. Kush do ta meritojë fitoren e madhe? Shumë pikëpyetje janë ngritur, por sot publiku do të zgjedhë vetëm një fitues. Në këto 133 ditë brenda asaj shtëpie, kanë ndodhur momente të jashtëzakonshme. Debate të ashpra, ofendime, surpriza të papritura, dhe emocione të fuqishme kanë shoqëruar çdo ditë të këtij spektakli. Çdo banor ka sjellë me vete histori personale, sfida dhe triumfe që kanë prekur zemrat e shikuesve. Në ditët e kaluara, kemi parë miqësi të lindin dhe të thyhen, aleanca të formohen dhe të shpërbëhen, dhe gjithmonë, emocione të sinqerta. Kjo ka qenë një rrugëtim i mbushur me tension dhe gëzim, ku çdo moment ka pasur peshë dhe rëndësi të veçantë. Banorët kanë përjetuar situata që do të mbesin gjatë në kujtesën e tyre dhe të shikuesve.

Top News/ Pas pushimeve në Maldive, Diola dhe Erolldi vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit
16/06 13:43
Top News/ Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Kurban Bajramit
16/06 13:43
Top News/ ‘S’do të tradhëtoj as me Dorinën’, Françeska merr suprizë nga partneri
16/06 13:42
Top News/ Butrint Imeri ‘tërhiqet zvarrë’ me veturë për klipin e tij të ri
16/06 13:07
Top News/ Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, ja reagimi i Albanit
16/06 12:55
Top News/ Rihanna zbulon sfidën më të madhe të shtatzënisë
16/06 11:22
Top News/ Edhe Bebe Rexha shpreh mbështetje për Kombëtaren Shqiptare
16/06 11:21
Top News/ Mc Kresha habit me deklaratën, ja me kë nuk do bashkëpunojë kurrë
15/06 13:39
Top News/ Rihanna pozon gjysmë nudo për revistën ‘Perfect’
15/06 13:31
Top News/ Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re ‘Shqiptare’
15/06 11:34
Top News/ Kush mungoi? Brenda festës së ditëlindjes së Roza Latit
14/06 14:15
Top News/ ‘Ku gjen më mirë’, Bebe Rexha befason në fotografitë e reja
14/06 12:52
Top News/ Era Istrefi sjell video provokuese nga prapaskenat e klipit të ri
14/06 12:17
Top News/ ‘Lëre rehat Bardhin’, Egla i del kundra Sara Gjordenit
14/06 11:12
Top News/ Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë
14/06 11:11
Top News/ Hailey Bieber zbulon për fansat vështirësinë që po kalon në shtatëzani!
13/06 14:39
Top News/ Mozzik thumbon estradën, Në prag të publikimit të albumit
13/06 13:27
Top News/ Getinjo sot feston ditëlindjen, ka një falënderim
13/06 12:07
Top News/ Fifi flet për raportin me Flori Mumajesin ‘Kam një vit që i shkruaj por…’
13/06 11:46
Top News/ Megi Pojani shfaqet joshëse me pozat e saj në bikini, nis pushimet në Maldive
12/06 17:02