Top News – Skuadra e Luizit fiton “la casa de quiz”, do të ndjekë live ndeshjen Poloni-Shqipëri
24/03/2023 23:04

Quiz-i sportiv “La Casa de Quiz”, i organizuar në Supersport., zbarkoi mbrëmjen e të premtes në shtëpinë më të famshme në mbarë shqiptarinë, Big Brother Albania VIP. Moderarti Gjergj Stefa ishte në shtëpi për të organizuar një lojë mes konkurrentëve, të cilët u ndanë në dy skuadra, me kapitenët përkatës Luizin dhe Qetsorin. Ndaj banorëve u bënë disa pyetje të lehta në lidhje me Kombëtaren Shqiptare, teksa fituese e Quiz-it u shpall skuadra e Luizit me rezultatin 25-20. Skuadra fituese do të ketë mundësinë të ndjekë live ndeshjen mes Polonisë dhe Shqipërisë mbrëmjen e 27 marsit, një ekskluzivitet ky i DigitAlb. Në skuadrën fituese, krahas Luizit, ishin edhe Kejsi, Gerti, Antoneta, Jori, Visi, Deamishel. Ndërkohë, vlen të theksohet se skuadrës së Qetsorit, i kushtoi shtrenjtë gabimi i kapitenit, që ndonëse nga Vlora, nuk arriti të gjejë emrin e Skelës (Ervin).

Top News – ‘Më çmend, nuk e duroj dot…’/ Komplimenti që Jennifer Aniston urren më shumë
09/06 16:58
Top News – Rubini më i madh në botë/ Shitet në ankand për vlerën kolosale
09/06 16:56
Top News– Gruaja me gjoksin më të madh/ Katie Price nuk ndalet, planifikon operacionin plastic të 17
08/06 23:30
Top News – ‘Veshje nga dollapi i burrit’/ Hailey Biber duket mahnitëse edhe me rrobat e Justin
08/06 10:23
Top News – Schwarzenegger flet për babain nazist/ ‘Mund të shpërthente në çdo moment’
07/06 09:30
Top Channel/ “Kepi i VIP-ave” mbërrin në Bodrum, Kiara Tito zbulon detajet e xhirimeve
06/06 17:42
Top Channel/ “Je ylli më i bukur në miliarda yje”/ Betimet që i dhanë njëri-tjetrit Klea dhe Elgiti
05/06 15:09
Top News – Beyoncé mban koncertin e radhës/ I dhuron personelit të hotelit bileta 900 euro
05/06 15:03
Top News- Paguan dyfish, por ka një kërkesë të veçantë/ Shakira po kërkon një dado për fëmijët e saj
05/06 14:58
Top News – Një tjetër sukses për Luiz Ejllin/ Kënga e re, e 15-ta si ‘trending’ në mbarë botën!
05/06 11:57
Top Channel/ Luiz Ejlli publikon këngën e re. “Përgjithmonë” balada që pritet të thyejë rekorde
03/06 22:28
Top Channel/ Mauro Icardi blen makinën më të shtrenjtë në botë
03/06 19:40
Top News – U akuzua për përdhunim/ Aktori shpallet fajtor, rrezikon deri në 30 vite burg
02/06 15:28
Top News – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck/ Blejnë kompleksin e ri 60 milionë dollarë
02/06 14:36
Top News-Lidhja e tyre s’është më sekret/Kylie dhe Timothee fotografohen së bashku
02/06 10:11
Top News – Jori Delli në telashe / Vidoet e modeles janë të ndaluara në këtë shtet!
01/06 15:22
Top News – Pink bën dush në natyrë/ Këngëtarja shfaqet nudo në rrjetet sociale
01/06 09:58
Top News – Bashkëpunim me njëri-tjetrin?/ Luizi poston foto krah Oltës- Filloi…
01/06 09:41
Top News – I dha fund lidhjes me Pete Davidson/ Kim Kardashian zbulon arsyen e ndarjes
31/05 16:28
Top News – Pushime në brigjet e Italisë/ Di Caprio fotografohet më një tjetër vajzë
31/05 14:48