Top News -Shuplaka në Oscars 2022 / Filmi i Will Smith do të publikohet, pas polemikave
04/10/2022 12:24

Apple TV+ ka publikuar së fundmi trailerin e filmit të ri “Emancipation” të Will Smith. Kompania thuhet se ishte në bisedime për të shtyrë publikimin e filmit pas skandalit të Smith në Oscars 2022. Megjithatë, platforma duket se më në fund arriti një marrëveshje dhe publikoi trailerin për filmin, i cili bazohet nga një histori e vërtetë.

Top News-Vodhi qentë e Lady Gagës/Dënohet me 21 vite burg autori i grabitjes
07/12 18:08
Top News-E tradhtoi me princeshë Dianën/Rrëfehet ish e dashura e miliarderit Dodi Fayed
07/12 18:07
Top News-Pas një beteje me kancerin/Ndërron jetë aktorja e njohur në moshën 71-vjeçare
06/12 18:34
Top News-Jennifer Lopez habit me veprimin e saj/Shkëmben dhurata me ish-in e Ben Affleck
06/12 18:26
Top News – Kanceri ‘mposht’ aktoren e njohur/ Luajti përkrah John Travoltës, mori dy çmime Emmy
06/12 12:08
Top News-Pas tradhëtisë nga Pique/ Shakira-Nuk kam partner, ndaloni së spekuluari!
05/12 17:44
Top News-Shpërthen motra e Georgina Rodriguez/‘Ajo është e poshtër, nuk më ndihmoi as me fëmijët’
05/12 17:37
Top News-Kanye West përsëri në telashe/Elon Musk e pezullon nga twitter për nxitje të dhunës
02/12 18:00
Top News-Në këngët më të dëgjuara të vitit/Në “Billboard” Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Ava Max
02/12 17:37
Top News – Supermodelja dhuron orgazmën / Studim për të kuptuar ‘hendekun’ mes meshkujve dhe femrave
02/12 12:46
Top News- Harry Potter tani në television/ Së shpejti një serial i bazuar në librat e famshëm
01/12 18:16
Top News-Bota e muzikës në zi/ Këngëtari amerikan vdes disa orë pas martesës
30/11 18:13
Top News-Reperi rrezikon dënimin me vdekje/Shteti iranian e akuzon për “korrupsion në tokë”
30/11 18:10
Top News-Shtatzënë për herë të gjashtë/Zbulohet motivi i rikthimit të Wandës me Mauro Icardin
30/11 18:09
Top News- Pas trombozës në tru/ Modelja Hailey Bieber sëmuret përsëri
29/11 18:00
Top News-Prezantuesi kritikon Oprah Winfrey/ “Tregon luksin dhe pasurinë në rrjete sociale”
29/11 17:19
Top News- ‘M’u kujtua babai që rrihte mamin’/Aktori jep intervistën e parë pas shuplakës në Oscar
29/11 17:18
Top News-J.Lo për ndarjen me Ben Affleck/‘Ndihesha sikur do të vdisja, ishte zemërthyer’
29/11 17:16
Top Channel/ Dua Lipa ndez Tiranën! Koncerti madhështor në sheshin Skënderbej. jehonë botërore
29/11 15:36
Top News – Dua Lipa mori pasaportë shqiptare/ Einxhel i bën shtetit kërkesën publike për Dj Dagz
29/11 15:07