Top News – Shkëmbyen puthje gjatë takimit/ Deklarohet çifti i parë në ‘Për’puthen 40’
16/06/2021 21:49

Më në fund pas shumë muajsh në pritje është krijuar çifti i parë në “Për’puthen +40”. Bëhet fjalë për Ilirin dhe Gilbertën. Në takimin e tyre të radhës të zhvilluar ditën e martë, ata folën gjerë e gjatë për ndjenjat që kishin për njëri-tjetrin. Gjatë takimit, Iliri e kapi në befasi Gilbertën dhe e puthi papritur në buzë. Ky I u shpreh se mezi e ka pritur këtë moment dhe se ja kishte ndjerë shumë mungesën Gilbertës gjatë kohës që nuk dilnin bashkë. Pas takimit, në studio ata të dy u deklaruan vetëm për njëri tjetrin, duke krijuar kështu çiftin e parë në ‘Për’puthen +40”. Para se të jepej takimi, Gilberta u shpreh se ajo ishte ftohur ndaj Ilirit, për shkak se ai kishte filluar të afrohej shumë me Lindën dhe ajo ishte bërë xheloze. Gilberta I tha Lindës se u fut mes saj dhe Ilirit vetëm për të prishur marrëdhënien e tyre.

Top News-Sulmoi Dua Lipën në rrjetet sociale/ Besa Kokëdhima sqaron gjithçka në ‘Breaking’
27/07 17:18
Top News- Me bikini në dhomën e hotelit/ Çmenden fansat nga fotot e aktores së njohur
26/07 22:09
Top News-Martohet mbesa Lady Dianës/ Kurorëzon dashurinë me milionerin 62-vjeçar
26/07 13:09
Top News-J.Lo dhe Ben Affleck nostalgjikë/Rikrijojnë skenën e famshme të 20 viteve më parë
26/07 13:08
Top news-Luftoi 6 vite me sëmundjen e rëndë/Melinda Ademi rrëfen mes lotësh humbjen e nënës
26/07 12:32
Dua Lipa lë pa fjalë restorantin ku drekoi në Tiranë, ja menuja që zgjodhi
24/07 21:06
Top News-Dwayne Johnson konfirmon lajmin/ Aktori nuk do të jetë më pjesë e ‘Fast and Furious’
22/07 14:39
Top News-Ishin mike u bënë rivale/ Kim në një lidhje me ish-partnerin e Jennifer Lopez
22/07 14:31
Top News – Në top 10-shen e më të mirave/ Dua Lipa lë pas artistët e njohur ndërkombëtar
22/07 14:15
Top News-Kryqi i Kishës u fshi nga klipi/Reperi reagon pas akuzave-S’është bërë me qëllim
21/07 13:13
Top News-Trondit ish-truproja e Britney Spears/‘I ati i jepte koktej droge që ta kontrollonte”
21/07 12:41
Top News-Plas keq mes Blerimit dhe Atdheut/Djemtë fillojnë kërcënimet-Do të të djeg shpirtin
20/07 16:10
Top News-Kanye West shpërthen në lot/Preket nga kënga që i dedikon Kim Kardashian
20/07 15:48
Top News-Sarah Jessica Parker na lë pa fjalë/Aktorja e ‘Sex and the City’ shfaqet e thinjur
19/07 14:46
Top News – Adele na prezanton të dashurin/Këngëtarja shfaqet publikisht krah partnerit të ri
19/07 12:41
Top News – Tea Trifoni në një lidhje të re/Ish-konkurrentja flet për djalin që i ka fituar zemrën
18/07 20:31
Top News-Prej vitesh bashkë/Eni tregon se si është njohur me Genc Prelvukaj
18/07 19:43
Top News-Adele në supërformë/ Bën paraqitjen e rrallë në finalet e NBA
18/07 18:12
Top News-Britney Spears shokon përsëri/ ‘Babai m’i vrau ëndrrat, s’jam në gjendje të këndoj’
18/07 18:11
Top News – Mamaja e Rita Orës pozon me bikini! Format e trupit na lanë pa fjalë
17/07 19:13