Top News – Sherr mes konkurentëve/ Nisin debatet e para në programin ‘Përputhen’
20/09/2021 22:01

Në puntatën e kësaj të hëne në përputhen, nisen edhe debatet e pra mes konkurentëve. Argjend Rraci, konkurrenti shqiptar i Kosovës, kërkoi fjalën për të ngritur një problem. Ai tregoi një video e cila është bërë virale në rrjetet sociale. Në video shihej që kur Argjendi ishte duke folur, Juli, një tjetër konkurent shihej duke thënë një sharje mbrapa tij. Argjendi u ngrit në këmbë dhe i tregoi videon Borës dhe Arjanit. “Mos u merr me mua. Kjo që ke bërë ti është ofezë dhe është shumë pa pranueshme. Kur të flas unë, nuk dua që të flasësh për mua. Ki respekt. Mos bëj ofendime”,- foli Argjendi. “Nuk kam respekt për ty. Ti je aktor. Ti je mall kinez, ndryshon fytyrën çdo ditë”,- ja kthen Juli. Gjatë debatit, Argjendin e mbrojti Ritvana dhe Mikela, duke i thënë Julit se kjo sjellje është e papranueshme. Arjani ndërhyn duke ngritur zërin dhe shumë i revoltuar nga kjo situatë: “Këto ofendime prej rrugaçi nuk i pranoj. Je më i riu këtu dhe po të kundërshton gjithë studioja. Edhe të kuptoj, se mbase je sulmuar dhe je perseketuar në jetë dhe këtë mënyrë të foluri e ke kthyer si vetëmbrojtje.”,- foli Arjani duke ngritur zërin. Opinionisti i tha Julit të kërkonte falje mirëpo ai nuk pranoi. Mesa duket tensionet dhe antipatitë e para kanë filluar në program.

Top Channel/ Ligj për të drejtat e fëmijëve, Paris Hilton rrëfeu dhunën që pësoi kur ishte në…
21/10 02:51
Top News-‘Përqafomë e mos më lër të shkoj’/ Mauro Icardi dhe Wanda Nara bëjnë paqe?
20/10 16:38
Top News- Nis procesi ‘Sextape’/ Karim Benzema rrezikon dënim deri në 5 vjet burg
18/10 16:02
Top News- Telenovela Wanda Nara-Icardi/ Çifti drejt ndarjes… shkak Eugenia Suarez!
18/10 14:18
Top News-‘E shet veten për 5 mijë lekë’ / Mikela godet me shuplakë Jurgenin në prapaskenë
17/10 18:49
Top News-Lojtari i Bajernit dënohet me burg/Lucas Hernandez përfundon pas hekurave në Spanjë
14/10 14:32
Top News-Ndëshkohen banorët e ‘Big Brother’/Shkelën rregullat, ja dënimi që do të kryejnë
13/10 14:55
Top News-5 banorë kalojnë në nominim/Ja çfarë ndodhi në Big Brother Vip…
13/10 14:42
Top News – Dyndje njerëzish në pikat e DIGITALB / BBV ‘Mbërthen’ shqiptarët para ekranit
12/10 17:01
Top News – 10 vite pas vdekjes… / Fustanet e Amy Winehouse dalin në ankand
12/10 13:33
Top News-Duan të bëjnë një tatuazh të njëjtë/Çfarë po ndodh mes Semit dhe Donaldit
11/10 10:33
Top News-Ilir Shaqiri i thotë të gjitha/‘Kam tradhëtuar gruan, rrezikoja të humbisja familjen’
11/10 10:32
Top News – Lamtumira me 007-ën / Një yll për Daniel Craig në Hollivud
07/10 14:07
Top Channel/ Filloi Big Brother VIP! Prezantohen banorët VIP të shtëpisë më të famshme
06/10 12:41
Top News-Fillon më në fund ‘Big Brother Vip’/Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri
05/10 23:00
Top News-‘Babai më ka dhunuar që 5 vjeç’/Trondit Juli me rrëfimin e tij në Përputhen
05/10 22:22
Top News-Nga Shakira te Claudia Schiffer/Si i fshehin të famshmit paratë
05/10 16:18
Top News- Ibra feston 40 vjetorin/ I bën vetes dhuratë një ‘Ferrari SF90 Stradale’
04/10 15:58
Top Channel/ Të martën nis Big Brother VIP! Reality show më i madh shqiptar, në orën 21:00
04/10 15:58
Top News- U tha se janë bashkë/ E vërteta e lidhjes së Angelina Jolie me the Weeknd
30/09 20:48