Top News – Sherr i fortë në ‘PërPuthen’/ Shmangen grushtet mes Fationit dhe Erisit
18/01/2021 21:49

Një situatë e pazakonte është krijuar në puntatën e kësaj të hëne në emisionin e shumndjekur “PërPuthen”. Fationi dhe Erisi, djali i ri që i është bashkuar emisionit, u përfshinë në një konflikt të ashpër, I cili përpak sa nuk degradoi në përplasje fizike Gjithçka nisi pasi Lediana kërkoi të largohej nga emisioni. Erisi mori fjalën, duke thënë se shkak për këtë janë bërë pikërisht ofendimet dhe injorimet që ajo ka marrë nga konkurrentët e tjerë, duke përmendur Melisën. Por ai u kundërshtua nga Fationi dhe mes tyre nisi një debat i fortë.

Top News – Për`Puthen, Arjani përplaset me Julin/ `Boll spekulove, nuk ke jetuar në shpellë..`
24/02 21:30
Top News – Ana kërkon ta përqafojë/ Riniani e refuzon, çfarë ndodhi në Përputhen
23/02 21:12
Top News – `E verbuar pas menaxherit`/ I vjedh 300 mijë euro, Gina Lollobrigida e mbron
22/02 21:20
Top News – Tani është bërë zyrtare… Kim Kardashian i kërkon divorcin Kanye West
20/02 12:22
Top News – Harry dhe Meghan/ ‘Lamtumira’ përfundimtare me familjen mbretërore
19/02 20:14
Top News – Reperi u arrestua se shau mbretin/ Protestuesit `djegin` Spanjën, dhjetëra në pranga
19/02 17:49
Top News – Personazhet më me influencë/ ‘Time’ rendit Dua Lipën të parën
17/02 23:00
Top News – E akuzuan se u martua për paratë/ Aktorja e famshme, duket qe nuk e njihni tim shoq
17/02 17:50
Top News – Dukesha jep lajmin e ëmbël/ Meghan dhe Harry, në pritje të fëmijës së dytë
15/02 14:16
Top News – `Kalohen vijat e kuqe`/ Zhveshje dhe çmenduri në Për’puthen
12/02 22:02
Top News – `O kafsha`, Atdheu lë studion/ Debat i ashpër në Për’puthen
09/02 22:37
Top News – Grindja mes William dhe Harry/ Eksperti, diana do t`u përplaste kokat të dyve
09/02 21:40
Top News – Dhimbja e modeles për humbjen e fëmijës/ Chrissy Teigen: Peng që nuk i pashë fytyrën
05/02 21:41
Top News – Kush është kush… Park argëtimi apo albumi i Taylor Swift
04/02 22:49
Top News – Rrëfimi i Gigi Hadid/ Solli në jetë fëmijën në fermën e saj, jo në maternitet
04/02 20:31
Top News – Infektohet me Covid Bora Zemani/ Ja kush do e drejtojë për’puthen në mungesë të saj
04/02 20:30
Top News – ‘Unë grabita Kim Kardashian’/ Historia në një libër, rrëfyer nga vetë hajduti
03/02 20:30
Top News – E shpallin të vdekur nga mbidoza/ Reagon këngëtarja e famshme: Jam një fantazmë!
03/02 12:56
Top News – Arjan Konomi kryqëzon Tean dhe Andin/ Shfrytëzuan dashurinë për përfitime ekonomike
02/02 22:44
“Tregu i zi” i rrjeteve sociale/ Faqe me personazhet e “Përputhen”, sigurojnë mijëra fansa & shiten
02/02 20:03