Top News – Sekreti prej muajsh i modeles/ Si rrallëherë publikon foton e të bijës
05/03/2021 21:17

Modelja me famë botërore Xhixhi Hadid u bë nënë për herë të parë në shtator të vitit të shkuar. Ajo u bekua me një vajzë, e cila erdhi në jetë në fermën e familjes së saj Hadid. Për një kohë shumë të gjatë Xhixhi u mundua të mbante të fshehtë çdo detaj që kishte të bënte me vajzën duke nisur që nga emri. Ishin fansat që në mënyrë krejt rastësore zbulan emrin unik nga Instagrami i saj. Vetëm pak kohë më parë në bion e saj të insagramit shtoi fjalët “Mamaja e Khai”. Mesa duket vajzën e ka të shenjtë dhe dëshiron ta mbaj sa më larg të jetë e mundur nga bota e ashpër mediatike. Kjo gjë duket qartë pasi sa herë që publikon një foto me të, i shfaq vetëm një pjesë të vogël, duke mos i zbuluar portretin e plotë. Mirpo as vetë ajo nuk ka mundur dot ti rezistoj më imazhit ëngjëllor që përfaqëson e bija dhe për herë të parë ka postuar një foto të plotë të vogëlushes. Khai shihet e shtrirë në një krevat dhe duket se as shumë është rritur vogëlushja. “Vajza ime e madhe”, ka shkruar Gigi përkrah fotos shoqëruar me një emoji me sytë e mbushur me lot.

Top News – Conor McGregor ‘terrorizon’ fansat/ I mëson djalit të tij të godasë fëmijët e tjerë
13/04 22:02
Top News – Pas shumë vitesh… Ribashkohet çifti i famshëm në Hollywood
10/04 22:53
Top News – President i ardhshëm i SHBA-së! 46% e amerikanëve e mbështesin kandidimin e The Rock
10/04 22:52
Top News – Plas sherri në ‘Për’puthen +40’/ Naumi ofendon me fjalë tepër të rënda lindën
10/04 21:35
Top News – Dua Lipa dhe Elton John bashkë! Ja çfarë i bashkon dy këngëtarët
10/04 01:21
Top News – Vdes papritur legjenda e Hip Hopit/ Truri i kishte humbur çdo funksion prej një jave
09/04 20:21
Top News – Ndodh edhe kjo në Për’puthen/ Murati ‘harron’ Sindin, zhvesh dhe puth Olën
08/04 23:03
Top News – Revoltohen besimtarët myslimanë/ Jay Z vesh bluzë me imazhin e xhamisë në të
08/04 21:46
Top News – Veshi Bella Hadid/ Shqiptarja nominohet për çmimin e Louis Vuitton
07/04 22:44
Top News – Vrasësi i shpëtoi jetën/ Angelina Jolie e kishte paguar ta ekzekutonte
05/04 19:22
Top News – Artisti i njohur shqiptar/ Stanaj, këngë për Demi Lovaton e Ariana Granden
03/04 18:23
Top News – Tatuazh me inicialet e Rita Orës/ Këngëtarja befasohet nga fansja e saj
03/04 18:21
Top News – Mbidoza desh i mori jetën/ Këngëtarja rikrijon historinë në videoklipin e ri
03/04 18:20
Top News – Dua Lipa makinë parash në pandemi/ Këngëtarja arrin të grumbullojë mbi 23 milion euro
03/04 18:19
Top News – ‘Nuk ndalin debatet në Për’puthen’/ Sara shpërthen në akuza ndaj princit dhe jaseminës
02/04 22:21
Top News – Sërish në gjyq me babain e saj/ Këngëtarja sakrifikon pasurinë për të fituar lirinë
02/04 20:10
“She’s On Top” hap audicionet/ Nis përzgjidhen e vajzave nga produksioni i “E Diell” në Top Channel
02/04 20:02
Top News – ‘Duam shumë fëmijë’/ Modelja e famshme rrëfen planet pas abortit
02/04 18:19
Top News – Motrat e Kim Kardashian në telashe/ Përndjekësi i Kendall nuk lë të qetë as Kylien
02/04 18:01
Top News – Së shpejti prindër të një vajze/ Meghan Markle planifikon lindjen në shtëpi
31/03 17:49