Top News – Rrëfimi i Mariah Carey/ ‘Motra tentoi të më shiste’
25/09/2020 15:58

Një rrëfim shokues nga këngëtarja amerikane, Mariah Carey. Këngëtarja e famshme ka treguar se ka pasur një fëmijëri të vështirë. Carey ka thënë se motra e saj më e madhe ka tentuar që ta shes atë, e më pas thotë se edhe e ka droguar, shkruan Daily Mail. “Kur isha 12 vjeçare, motra ime më e madhe më ka droguar dhe më ka ofruar kokainë dhe ka tentuar të më shiste si prostitutë”, është shprehur. Në një intervistë me Ophrah Winfrey këngëtarja ka treguar se ajo nuk është rritur së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes. Ndërkaq, Carey mes tjerash shtoi: “Familjarët e mi gjithmonë kanë menduar se jeta ime ishte e lehtë, ndërsa donin të bëheshin të pasur në kurrizin tim”. Në po të njëjtën intervistë ajo ka bërë të ditur po ashtu se albumi i radhës “The Ratities” do të lançohet me datë 2 tetor.

Top News – Filmi i ri i divës/ Sofia Loren rikthehet në ekran
30/10 17:01
Top News – Dhuratë speciale për Kim-in! Kanye i dhuron hologramin e babait të vdekur
30/10 15:11
Top News – Në fshehtësi të plotë, aktorja e famshme i jep fund beqarisë
30/10 14:21
Top News – Këpucët me gishta/ Rihanna, celebrity i parë që i vesh
29/10 23:09
Top News – Brad Pitt sërish single/ Përfundon lidhja me modelen
29/10 14:30
Top News – Kim mbush 40 vjeç/ Feston në një ishull privat
28/10 21:51
Top News – “Dhuratë e karantinës”/ Uma Thurman gjen sërish dashurinë
28/10 15:35
Top News – Propozimi për martesë/ Më në fund, unazë për Gwen Stefani
28/10 15:34
Top News – Rita Ora prezantuese/ MTV Europe Music Awards 2020
27/10 19:47
Top News – I will always love you/ 1 miliardë shikime në youtube
27/10 19:24
Top News – Çfarë ndodhi? Aktores Lily James i del një tjetër skandal flirtimi
27/10 12:18
Top News – Dua Lipa e mërzitur/ Covidi i shtyn turneun europian
23/10 15:31
Top News – Rikthehet Adele/ Këngëtarja, së shpejti në skenë
22/10 21:55
Top News – Claudia Schiffer/ Ikona e modës bëhet Kukull Barbie
22/10 13:23
Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43
Top News – “Wonder Woman”, Gal Gadot në rolin e Kleopatrës
16/10 13:41