Top News/ Romeo i përgjigjet Heidit, ‘Ti mendon që ne do ishim pëlqyer aq shumë?’
21/05/2024 13:24

Duke qëndruar sëbashku një bised ka nisur mes Heidit dhe Romoes ku kanë,diskurar rreth lidhjes së tyre se si ka ecur nl kltë rrugëtom të tyre brenda shtëpis më të famshme. Ja si ju përgjigjet Romoe pyetjeve të Heidit..

Top Channel/ “Shtatë muaj pa ty”, Jul Deda i përmalluar për të atin, ndan foton e veçantë: Më mungon
24/06 13:28
Top News/ Prishet miqësia, Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
22/06 15:12
Top Channel/ Grabitet shtëpia e Ermal Metës, këngëtari mesazh hajdutëve: Nëse kërkoni ar…
22/06 14:29
Top News/ Kënga ‘Lamtumirë’ e Xhensilës lansohet sot – ky projekt vjen me një befasi
22/06 14:24
Top News – Rihanna duket fantastike në të kuqe dhe me stilin e ri të flokëve
22/06 12:54
Top News/ ‘Kemi dasmë këtë verë?’ – Bora Zemani jep përgjigjjen interesante
22/06 12:53
Top News/ Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun
22/06 12:52
Top News/ Olta Gixhari merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme
22/06 11:19
Top News/ Rinor Hykolli dhe Tayna ndajnë rrugët përfundimisht
22/06 11:18
Top News/ Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij
21/06 11:53
Top News/ Jul Deda mohon thashethemet se nuk flet me Rike Roçin
21/06 11:39
Top News/ Nita Latifi në një lidhje dashurie? Lë vend për dyshime me videon nga shtrati
21/06 11:39
Top News/ Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
21/06 10:40
Top News/ Pse Ronaldo ka gjithmonë manikyr të zi në këmbë? Ekziston një arsye e mirë
21/06 10:39
Top Channel/ “Ja çfarë tha Ronaldo në lokalin luksoz”! Habit influencerja: Personazhi më i keq
20/06 21:01
Top News/ Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë
20/06 13:27
Top News/ Habit Rike Roçi- Nuk e dua burrin futbollist se…
20/06 11:30
Top News/ Një super-bashkëpunim po vjen nga Dhurata Dora, Lyrical Son dhe Mc Kresha
20/06 11:14
Top News/ Georgina reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren
19/06 15:12
Top News/ Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram
19/06 14:19