Top News – Rikthehet Adele/ Këngëtarja, së shpejti në skenë
22/10/2020 21:55

Adele po përgatit rikthimin dhe fansat e këngëtares nuk mund të ishin më të kënaqur se kaq. Ajo vetë e dha lajmin përmes një postimi në profiling e saj në Instagram ku shkruante: “Edhe tre ditë kanë mbetur”! 32 vjecarja do të drejtojë Saturday Night Live dhe është tejet e emocionuar. Ky do të jetë eventi I parë I rëndësishëm në të cilin merr pjesë prej 4 vjetësh qe pas turneut të 2016-tës. Ylli britanik ende nuk ka nxjerrë ndonjë album të ri ne vazhden e atij të përpara pesë viteve, ndaj adhuruesit e saj e presin me padurim cdo të re që mund të mbërrijë prej saj. Për këtë arsye, nuk humbën rastin ta pyesnin mbi projektin e ardhshëm muzikor. Ndonëse Adele preferoi të mos japë detaje, disa mendojnë se do ta nxjerrë albumin e ri në 30 tetor. Nëse kjo ndodh për Hallouin, atëherë koha do të ishte perfekte sepse do të kishte përpara nëntorin dhe sidomos festat e fundvitit për të realizuar miliona shitje.

Top News – Flasin aktoret e njohura/ Dita kundër dhunës ndaj grave
25/11 15:36
Top News – Ankesa e këngëtarit/ Korrupsion edhe te Çmimet Grammy
25/11 15:35
Top News – Dua Lipa e mahnitshme/ Merr çmim në American Music Awards
24/11 21:11
Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23
Top News – Paditet Sting/ Marrëdhënie seksuale me minorenë
20/11 22:20
Top News – 73 vite martesë/ Çifti mbretëror feston në karantinë
20/11 21:07
Top News – Intervistoi Lady Diana-n/ Hetime gazetarit të BBC-së
19/11 15:34
Top News – 20 vite me Michael/ Falënderimi i Catherine Zeta Jones
19/11 13:29
Top News – Edhe Rita Ora mbështet nismën “Vjosa, jo diga”
19/11 12:22
Top News – Bukuria e përjetshme/ Aktorja e njohur rrëfen sekretin
18/11 21:12
Top News – Rita Ora uron vëllain/ Foto me qeleshe e veshje kombëtare
18/11 17:49
Top News – DiCaprio për Vjosën/ Lajme premtuese nga Shqipëria
18/11 11:36
Top News – Rikthehet StreetWear ‘90/ Dolce & Gabbana, koleksioni i ri
17/11 13:46