Top News – Revoltohen besimtarët myslimanë/ Jay Z vesh bluzë me imazhin e xhamisë në të
08/04/2021 21:46

Reperi Jay Z, partneri I Beyonce është fotografuar së fundmi i veshur me një bluzë e cila mbante imazhin e xhamisë Riyadha, një xhami historike Keniane. Imazhet u ngarkuan në Instagram si nga stilisti i bluzave Zeddie Loky dhe nga marka e veshjeve. Mirëpo, pamjet e tij kanë bërë xhiron e rrjetit dhe kanë revoltuar besimtarët myslimanë.

Top News – Dua Lipa dhe Elton John bashkë! Ja çfarë i bashkon dy këngëtarët
10/04 01:21
Top News – Vdes papritur legjenda e Hip Hopit/ Truri i kishte humbur çdo funksion prej një jave
09/04 20:21
Top News – Ndodh edhe kjo në Për’puthen/ Murati ‘harron’ Sindin, zhvesh dhe puth Olën
08/04 23:03
Top News – Revoltohen besimtarët myslimanë/ Jay Z vesh bluzë me imazhin e xhamisë në të
08/04 21:46
Top News – Veshi Bella Hadid/ Shqiptarja nominohet për çmimin e Louis Vuitton
07/04 22:44
Top News – Vrasësi i shpëtoi jetën/ Angelina Jolie e kishte paguar ta ekzekutonte
05/04 19:22
Top News – Artisti i njohur shqiptar/ Stanaj, këngë për Demi Lovaton e Ariana Granden
03/04 18:23
Top News – Tatuazh me inicialet e Rita Orës/ Këngëtarja befasohet nga fansja e saj
03/04 18:21
Top News – Mbidoza desh i mori jetën/ Këngëtarja rikrijon historinë në videoklipin e ri
03/04 18:20
Top News – Dua Lipa makinë parash në pandemi/ Këngëtarja arrin të grumbullojë mbi 23 milion euro
03/04 18:19
Top News – ‘Nuk ndalin debatet në Për’puthen’/ Sara shpërthen në akuza ndaj princit dhe jaseminës
02/04 22:21
Top News – Sërish në gjyq me babain e saj/ Këngëtarja sakrifikon pasurinë për të fituar lirinë
02/04 20:10
“She’s On Top” hap audicionet/ Nis përzgjidhen e vajzave nga produksioni i “E Diell” në Top Channel
02/04 20:02
Top News – ‘Duam shumë fëmijë’/ Modelja e famshme rrëfen planet pas abortit
02/04 18:19
Top News – Motrat e Kim Kardashian në telashe/ Përndjekësi i Kendall nuk lë të qetë as Kylien
02/04 18:01
Top News – Së shpejti prindër të një vajze/ Meghan Markle planifikon lindjen në shtëpi
31/03 17:49
Top News – I hiqet gjysma e mushkërisë/ Rëndohet gjendja e kujdestarit të qenve të Lady Gagës
30/03 14:17
Top News – ‘Nuk jam gati të martohem tani’/ Këngëtarja e famshme bën deklaratën që shokoi të gjithë
30/03 13:47
Top News – ‘Djalli është në detaje’/ Fansat shqetësohen për shëndetin e Britney Spears
30/03 13:35
Top News – 24 orë pa teknologji/ Kompania paguan 2400$ për të qëndruar pa të
30/03 12:12