Top News-“Qenke me të meta mendore!”/Plas debati mes Antonelës dhe Arjolës brenda shtëpisë
27/11/2021 16:40

Antonela Berisha dhe Arjola Demiri kanë pasur një debat të ashpër me njëra-tjetrën dje në “Big Brother VIP”. Shkak është bërë zëri i lartë me të cilin ish-konkurrentja e “Për’puthen” foli në shtëpi, gjatë kohës që aktorja dhe Sabiani faleshin. Debati mes dy banoreve arriti deri në ofendime, te tilla si “Qenke budallicë!”, “Qenke me të meta mendore!“. Pavarësisht se zëri I lartë u bë shkak I debatit, Arjola justifikohej se e ka zërin vetë të lartë pasi është aktore. Më pas debate agravoi deri në ofendime personale

Top Channel / “Vjosa”, veshja nga stilisti ‘Christopher Raxxy’ në javën e modës në New York
26/01 21:16
Top News-‘E ke mendjen te Beatrix’/Donaldi dhe Egzona bisedojnë në oborr
25/01 21:53
Top News- Popullariteti në rrjetet sociale/ Ronaldo, Neymar, Messi, lojtarët me më shumë ndjekës
25/01 14:22
Top News-Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Egzonës/ Dalja e Beatrix, krijohen dy grupe në shtëpi
24/01 21:39
Top News- Seks, drogë dhe përdhunime në burg/Libri zbulon jetën skandaloze të El Chapo
23/01 16:35
Top News-Raikkonen si Rooney – Shet makinën Ferrari me vlerë 1.8 mln Euro
23/01 16:06
Top News-Beatrix doli nga Big Brother Vip /Donaldi hapet me Egzonën-Sa çudi më duket pa të
22/01 15:16
Top News-Spektakli i sotëm, një finale më vete/Donaldi dhe Beatrix, frikë për largimin nga shtëpia
21/01 17:24
Top News – Adele mund të humbasë zërin e saj/ Këngëtarja habit me deklaratën
20/01 22:41
Top News-Antonela mbështet hapur Beatrix/Deklarata të forta për banorët e Big Brother Vip
20/01 21:45
Top News-Beatrix qan nga frika e eleminimit/E përlotur përqafohet me Monikën dhe Arjolën
20/01 18:31
Top News-Donaldi i frikësuar nga nominimi/ Tregon arsyen pse nuk e shpëtoi Dj Dagz
19/01 21:53
Top News-I mungon Dagz, përlotet Einxhel/‘Nuk jam mësuar pa të në shtëpi, zgjohesha me puthje’
19/01 19:31
Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16