Top News – Puthja me Holmes/ E fejuara e le menjëherë
11/09/2020 18:31

Vajza e “mirë” e Hollivudit, këtë herë e bëri një gabim: Katie Holmes u fotografua duke u puthur me restauratorin Emilio Vitolo Jr, , një lidhje të cilën sipas mediave të huaja rozë e ka nisur ndërkohë që e dinte fare mirë se 33 vjecari ishte i fejuar. Partnerja e tij, Rachel Emmons vendosi t`i jepte menjëherë fund lidhjes kur pa fotot e publikuara online. Ajo as nuk priti që të bisedonin përballë, duke e mbyllur gjithshka me një mesazh në telefon. Holmes, sipas burimeve pranë saj, ishte shkatërruar nga ndarja vitin e kaluar me aktorin Jamie Foxx. Por nuk u shqetësua që dhimbjen e saj të mos e përjetonte dikush tjetër. I njëjti burim thotë se 41 vjecarja ndihet “ si një adoleshente e dashuruar” tani me Vittolon dhe vetëm kjo i intereson.

Top News – Rebel Wilson e Jacob Bush/ Debutojnë si çift në tapetin e kuq
25/09 19:26
Top News – Ndahet Demi Lovato/ Selena Gomez, ‘molla e sherrit’
25/09 15:59
Top News – Rrëfimi i Mariah Carey/ ‘Motra tentoi të më shiste’
25/09 15:58
“Shiko Kush Luan”/ Nis të shtunën spektakli që mban për autore Luana Vjollcën
25/09 15:39
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik, prindër për herë të parë, modelja sjell në jetë një vajzë
24/09 13:10
Top News – `Grindja` me mbretëreshën/ Harry-n dhe Meghan i shpëton Archie
22/09 21:36
Top News – Lady Gaga, depresioni/ ‘E urreja të qënit e famshme’
21/09 16:02
Top News – Al Bano, prape ankesa/ S`më del pensioni 1470 euro!
18/09 17:47
Top News – Publikohet ‘Dy zemra’ Butrint Imeri dhe Nora Istrefi
13/09 21:07
Top News – Trashëgimtarja Gucci/ Rrëfen për herë të parë abuzimet
11/09 18:36
Top News – Puthja me Holmes/ E fejuara e le menjëherë
11/09 18:31
Top News – Kërcënim në internet/ Këngëtarja merr hetues privat
11/09 17:48
Top News – Dalin në ankand letrat e dashurisë së Tupac Shakur
11/09 14:52
Top News – Gucci godet sërish/ Sukses, modelja me sindromën DOWN
11/09 13:34
Top News – Dasma e Lily Allen/ Fotot e martesës në Las Vegas
10/09 17:34
Top News – “Keeping Up With The Kardashians” / Kris Jenner zbulon pse vendosën t’i jepnin fund
10/09 12:44
Top News – Fyerje e debate në studio/ Albëri Hadërgjonaj në ‘Ftesë në 5’
09/09 21:50
Top News – Në krahët e Anwar/ Dua Lipa më e dashuruar së kurrë
09/09 13:39
Top News – Rrëfimi i Mile Cyrus/ ‘Pse hoqa dorë nga dieta vegane’
09/09 13:25
Top News – Lamtumirë Kardashians/ Reality-Show mbyllet pas 14 vitesh
09/09 12:07