Top News – Pink bën dush në natyrë/ Këngëtarja shfaqet nudo në rrjetet sociale
01/06/2023 09:58

Këngëtarja e famshme, Pink, ndodhet në një udhëtim me familjen e saj, ku nuk kanë munguar fotot në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë me miliona ndjekësit në profilin e “Instagram”-it dy fotografi nga ‘arratisja familjare në fshat’. Në foton e parë ajo pozon në shezlong, e veshur me rroba banje të tejdukshme që ia mbulon gjoksin, ndërsa në të dytën shihet krejtësisht e zhveshur, duke bërë dush në natyrë. “Fundjavë në liqen dhe një rroba banje e re qesharake. Nëse nuk keni bërë dush jashtë, ndërsa burri juaj përpiqet të të trembë çdo pesë minuta, nuk ke jetuar!!!!!!”, shkruan këngëtarja Pink bashkëngjitur me pozat e saj që kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta. Këngëtarja pritet të shkojë në turne këtë vit duke filluar nga 7 qershori deri në mars të vitit të ardhshëm. Dy fëmijët e Pink do t'i bashkohen turneut të saj.

Top News – ‘Nuk mund të jetoja pa ty’ / Zayn Malik ndan foto të rrallë të vajzës Khai
22/09 15:27
Top News – ‘Vetëm vdekja do të na ndante’ / Shakira tregon se besonte në dashuri të përjetshme
22/09 13:12
Top Channel/ Pasarelë për të drejtat e njeriut! Java e modës në Londër, sfilon dhe modeli shqiptar
22/09 11:06
Top News – Ndarja e Gigi Hadid nga DiCaprio / Zbulohet arsyeja-Jo i denjë për t’ia prezantuar vajzës
21/09 18:22
Top News – ‘Ishte shumë interesant’ / Sofia Vergara flet për divorcin pas 7 vite martesë
21/09 15:16
Top News – Ish-at e Joe Jonas / Sophie Turner dhe Taylor Swift bëhen shoqe
21/09 15:10
Top News – Neymar nuk vë mend / ‘Kapet mat’ në një festë në shoqërine e dy vajzave
20/09 15:48
Top News – Sensualja Ivana Knoll / Shfaqet në San Siro, e ftuar nga Milan për Champions
20/09 15:47
Top News – Rikthehet ‘La Casa De Papel’ / Seritë e reja do të shfaqen premierë më 29 dhjetor
20/09 13:21
Top News – S’ka më rikthim pas / Ariana Grande paraqet kërkesën për divorc
20/09 13:00
Top News – Akuzat për përdhunim / Youtube pezullon monetizimin në kanalin Russell Brand
20/09 13:00
Top News-Pas shoqërimit me ish-gruan/Ben Affleck fotografohet me Jennifer Lopez
20/09 12:41
Top News – Jo të gjitha marrin avionë privatë / Lady Candreva-nuk jam shumë e pasur
19/09 16:00
Top News – Angelina Jolie shkruan në shqip / Përmend Shqipërinë dhe Kosovën
19/09 13:20
Top News – Lorenzo Musetti do të bëhet baba! / Pritet konfirmimi nga tenisti dhe e fejuara e tij
18/09 14:29
Top News – Aktorët e njohur I japin fund martesës pas më shumë se tre dekadash
16/09 13:09
Top Channel/ Një “Sailor Moon” si Elton Ilirjani/ Sfilata e veçantë e modelit shqiptar
15/09 19:38
Top News – U martuan para një jave / Chris Evans dhe gruaja e tij duan një dasmë të dytë
15/09 15:12
Top News-‘Një dekadë pa ty’/Mesazhi prekës i Vin Diesel për Paul Walker
14/09 15:22
Top News – Arrestohet këngëtarja Enca / Kultivoi 5 rrënjë hashash në ballkonin e banesës
12/09 10:25