Top News – Pas ndarjes, nisin debatet, Keisi i kthehet Kristit: E shëmtuar ajo që the për Armaldon
18/03/2023 18:58

Pas ndarjes vijnë edhe kundërshtitë. Keisi dhe Kristi nuk janë më bashkë në shtëpinë e Big Brother dhe pasi vendosën t’i japin fund romancës, janë përfshirë menjëherë në debate me njëri-tjetrin. Ishte Kristi, ai që iu drejtua Armaldos, duke i thënë se sjellja e tij ishte tipike nga ato që nuk duhen marrë shembull nga fëmijët, por e menjëhershme ishte edhe përgjigja e Keisit.

Top News – Princ Harry akuzon DailyMail/ ‘Pushtet e kriminalitet i pakontrolluar’
29/03 16:38
Top News – Apple përditëson sistemin operativ/ Të rejat që vijnë për përdoruesit e iPhone
29/03 15:32
Top News – ‘Jori është si çun haram’!/ Beniada Nishani tregon njohjen me modelen
29/03 15:30
Top News-Nga provokimet te këshillat/Çfarë ndodhi me vizitën e dy opinionistëve në BBV
29/03 10:31
Top News-Qau kur mësoi vdekjen e tij/ Si e njohu Luizi rojën që vdiq në ‘Top’
29/03 10:30
Top Channel/ Çmimi “Inovatorit” për Taylor Swift: Mos hiqni dorë nga idetë tuaja, sado absurde
28/03 23:22
Top News – Luizi mbledh votat për lider/ Olta: Po ja jap edhe unë votën, se gjynah!
28/03 16:43
Top News – Isha gati për ta sharë!/Lorenci merr inat Oltën
28/03 16:42
Top News – Twitter bën sërish ndryshime/ Elon Musk vendos datën kur do të zbatohet
28/03 15:51
Top News-Shakira harron Pique/Fotografohet krah një mashkulli në Miami
28/03 10:59
Top News-Plas keq në BBVIP/Antoneta largohet duke qarë pas debatit me Luizin
28/03 10:57
Top News – Përgjim telefonash dhe shkelje privatësie/ Princ Harry shkon në Gjykatën e Lartë
27/03 15:52
Top News – Fshehu lidhjen e fshehtë të djalit/ Si lindi konflikti i Shakirës dhe ish-vjehrrës!
27/03 14:31
Top News – Kam afeksion ndaj Luizit/ Olta Gixhari bën deklaratën e papritur
27/03 14:26
Top News – Keisi e zhgënjyer shpërthen në lot/ Lorenci ndan papritur historinë e tyre
26/03 14:19
Top News – Spektakli vazhdon…/ Zbulohet data e finales së Big Brother
26/03 11:55
Top News – Kiara pas largimit nga shtëpia e BBV2/ Fitova dashurinë, gjëja më e bukur në jetë
26/03 11:10
Top News – Luizi i kërkon falje Kiarës/ Batuta dhe të qeshura mes dyshes
25/03 16:25
Top News – Po dole ti, do puth Luizin!/ Olta-Kiarës: Mos e merr personale
25/03 13:05
Top News – Skuadra e Luizit fiton “la casa de quiz”, do të ndjekë live ndeshjen Poloni-Shqipëri
24/03 23:04