Top News – Pas largimit të Armaldos / Luizi i tregon Oltës pengun më të madh
20/03/2023 10:56

Largimi i Armaldos nga Big Brother Vip duket se ka mërzitur jashtë Oltën, e cila ishte një ndër banoret që i ka qënduar më afër gjatë qëndrimit të tij në shtëpi. Mirëpo, publiku vendosi që mes Kristit, Luizit dhe Armaldos, ky i fundit të largohej nga shtëpia, duke hequr dorë nga çmimi i madh. Ata u dënuan nga Vëllai i Madh pasi thyen një nga rregullat kryesore të programit, u futën njëkohësisht në tualet dhe ky veprim është i ndaluar. Në Prime Luizi tha se të gjithë këtë e kishte mirëmenuar nga ana e tij. Pikërisht kjo gjë është bërë mollë sherri mes tij dhe Oltës. Kjo e fundit e ka fajësuar këngëtarin si fajtorin e vetëm për largimin e Maestros. Luiz nuk ka shfaqur pendesë, por sipas tij pengu më i madh ishte fakti që në këtë skemë përfshiu edhe Kristin.

Top News – Dua Lipa në botën e modës/ Dizenjon koleksionin e parë Versace
30/05 19:26
Top News-‘Kënga e radhës…’/Nita poston fotot me Luizin dhe…
30/05 10:30
Top News-Shakira nuk di të ndalet/Bashkon forcat me bizarrap për të ‘thumbuar’ Pique
29/05 10:46
Top News-Gjërat po bëhen serioze/Bad Bunny dhe Kendall po njihen me familjet
29/05 10:42
Top News – ‘Mishi kokërr’/ Luizi zbulon momente nga projekti i ri
27/05 21:34
Top News – Celine Dion anulon shfaqjet/ U diagnostikua me një çrregullim të rrallë neurologjik
27/05 16:47
Top News – ‘Më pëlqen të ha’/ Bebe Rexha reagon ndaj komenteve për peshën
26/05 16:58
Top News – ‘Më akuzoi se e tradhtoja me Drake’/ Kim tregon vuajtjet që i ka shkaktuar Kanye
26/05 15:07
Top News-Ronaldo është ndarë/Media spanjolle plas deklaratën e bujshme
26/05 10:49
Top News – Shakira dhe fiksimi për sportistët/Zbulohet partneri i ri pas ndarjes me Pique
26/05 10:48
Top News-E solli në jetë një nënë surrogate/ Khloe Kardashian-s’jam aq e lidhur me djalin
25/05 16:57
Top News – ‘Ai ka dëshirë të vendosë për gjithçka’/ Jennifer Lopez shpërthen ashpër ndaj Ben Affleck
25/05 16:13
Top News-Çfarë po ‘kurdis’ Luizi/Këngëtari publikon foton dhe paralajmëron surprizën
25/05 10:31
Top News – Kanye West sërish në telashe/ Paditet me 2 mln dollarë nga kompania e njohur
24/05 16:17
Top News-Çfarë po ndodh me Bernard Arnault!/Humb 11.2 miliardë dollarë brenda një dite
24/05 15:41
Top News – Kërcënoi partnerin e Dua Lipës! / Reagon ish-i dashuri i artistes, Anwar Hadid
24/05 09:59
Top News-Luksi i shfrenuar i Ronaldos/Ora e tij e re kushton plot 865 mijë euro
24/05 09:51
Top News – Lajm i hidhur për adhuruesit e ‘Thor’/ Ndahet nga jeta aktori Ray Stevenson
23/05 21:07
Top News – Së shpejti ‘Bad Boys 4’/ Will Smith dhe Martin Lawrence nisin xhirimet
23/05 21:07
Top News – ‘Kam dismorfi trupore’/ Megan Fox tregon problemet e shëndetit mendor
23/05 17:56