Top News/ Pak para finales, Egla- Jam shumë e lumtur që në këtë fazë janë…
15/05/2024 16:52

Duke qëndruar sëbashku në oborr një bised ka nisur mes banorëve ku Egla ka shprehur një deklarat. Ja se çfarë u tha mes tyre..

Top Channel/ “Sëmundja doli më e fortë”, Agron Llakaj reagon pas humbjes së bashkëshortes
30/05 17:06
Top News/ ‘Bravo majdanozi..’, Juli ironizon Eglës mes duartrokitjeve
29/05 14:56
Top News/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Heidit- Jam e paaftë të ulem në nivelin tënd
29/05 13:55
Top News/ ‘Brodhe me makinë..’, Debat mes Julit dhe Orit: Egla zhvlerësoj Zarfin e Zi
29/05 13:41
Top News/ Do ta lë Italinë për shkak të Romeos – Heidi Baci flet për raportin mes tyre
29/05 12:00
Top News/ U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej..
29/05 11:51
Top News/ Romeo nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet
29/05 11:07
Top News/ Heidi shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të ‘BBV3’
29/05 11:06
Top News/ Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e ‘BBVA3’, ‘Mos u mërzisni..’
28/05 16:32
Top News/ Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë pas përfundimit të ‘BBVA3’
28/05 12:32
Top News/ Luiz Ejlli ndez atmosferën, Egla i bashkohet në skenë duke bërë ‘twerk’
28/05 12:27
Top News/ Romeo publikon fotografi me Lisin pas daljes nga shtëpia
28/05 11:04
Top News/ Reagon Meriton Mjekiqi- I jam mirënjohës çdo familje shqiptare
28/05 10:11
Top News/ Juli me falënderim për publikun pas daljes nga Big Brother
28/05 10:10
Top Channel/ Zbulohet partneri sekret i modeles së famshme shqiptare, jetojnë prej vitesh në Spanjë
27/05 22:16
Top News/ Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit- Fjalët i merr era!
27/05 15:44
Top News/ Hailey dhe Justin Bieber janë në pritje të fëmijës së tyre të parë
27/05 15:30
Top News/ E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz
27/05 12:56
Top News/ Momenti kur familjarët e Eglës e kuptuan se u shpall fituese e ‘BBVA3’
27/05 12:30
Top Channel/ Bëri bujë në “Për’Puthen”, ish-konkurrentja në një lidhje dashurie me Bes Kallakun?
27/05 12:17