Top News – Paditet Sting/ Marrëdhënie seksuale me minorenë
20/11/2020 22:20

Muzikanti i njohur Sting është akuzuar së fundmi për marrëdhënie seksuale me minorene, të cilat përfaqësuesit e këngëtarit i kanë mohuar kategorikisht. Kompania Yahoo Entertainment ka përmendur veprimin ligjor të depozituar në një gjykatë në Arizona për ngjarjet që supozohen të kenë ndodhur në 1979. Këngëtari anglez, emri i vërtetë i të cilit është Gordon Summer, akuzohet se ka pasur raporte seksuale me një 15-vjeccare, pas një koncerti të ish-grupit të tij Police në Scottsdale të SHBA, në 14 maj 1979. Në atë periudhë Sting i ishte 27 vjeç. Avokati i artistit ka mohuar ngjarjet duke thënë se Sting nuk e njeh akuzuesen. Ai shtoi se dëgjoi për herë të parë akuzat në media, nga studio ligjore që përfaqëson 15 vjeccaren. Akuzuesja kërkon dëmshpërblim $75,000, duke cituar “sulm seksual, abuzim seksual me nje të mitur, lëndim të qëllimshëm emocional, rrahje dhe neglizhencë.”

Top News – Sherr i fortë në ‘PërPuthen’/ Shmangen grushtet mes Fationit dhe Erisit
18/01 21:49
Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10
Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01 20:10
Top News – Tronditet bota e muzikës/ Dr.Dre në spital me aneurizëm në tru
06/01 19:01
Top News – Për’puthen prime thyen rekord/ Youtube, 2.8 milionë klikime për 36 orë
05/01 20:08
Top News – Hyrje të reja në ‘Përputhen’/ Lediana dhe Murati dy konkurentët e rinj
04/01 14:10
Top News – 25 mijë euro një dalje në publik/ Leonora Jakupi befason në `Shiko Kush Luan`
03/01 15:10
Top News – 82 vjeçari Hopkins/ Aktori feston 45 vite esëll
30/12 20:00
Top News – Akne në fytyrë/ Aktorja nxjerr fotot pa make up
29/12 21:36
Top News – Krishtlindje në spital/ Këngëtarja: U zgjova e shurdhuar!
28/12 21:58