Top News/ ‘O copë mishi’, Çfarë ndodhi mes Heidit dhe Rozës?
22/04/2024 10:10

Debati i pasigurt midis Heidi dhe Rozës, i shfaqur në oborr, ka nxjerrë në pah tensione të mëdha. Gjatë këtij debati, Roza ka hedhur akuza ndaj Heidit, duke i thënë se nuk mund të mbajë një shoqe që e quan 'copë mishi'. Roza i bën thirrje Heidit për të ndryshuar sjelljen, duke e pyetur nëse 'po vazhdon ende të konsiderohesh shoqe'.

Top News/ ‘Kjo do të jetë lufta ime e fundit’, Egla i kthehet Meritonit dhe Julit
17/05 14:46
Top News/ ‘Përdor çdo gjë që të më nxjerr keq’,Meritoni dhe Juli diskutojnë lojën e Eglës
17/05 14:46
Top News/ Heidi me mision sekret, Për çfarë duhet ti bind ajo banorët?
17/05 12:52
Top News/ Banorëve u mundësohet të realizojnë një tatuazh, Ja reagimi I tyre..
17/05 10:34
Top News/ Së bashku në oborr, Egla dhe Romeo ironi me njëri-tjetrin
17/05 10:31
Top News/ ‘E godasim tani, se po u bë finaliste..’, Çfarë po ‘thurin’ dy banoret
16/05 15:24
Top News/ ‘Kur të vijnë periodat, tani apo për finale?’, Juli pyet Eglën
16/05 15:13
Top News/ ‘Ilnisa doli, pse?’, Çfarë po diskutojnë Meritoni dhe Heidi?
16/05 12:58
Top News/ ‘Momenti më i bukur në shtëpi?’, Ja si përgjigjen banorët
16/05 12:44
Top News/ ‘Do të zërë në gojë…’, Agravon debati mes Romeos dhe Eglës
16/05 12:40
Top News/ Meritoni e pyet për rrugëtimin e saj në Grande Fratello, Ja përgjigjja e Heidit
16/05 12:37
Top News/ Momente gazmore në shtëpi, Egla dhe Françeska ndjekin me vrap Meritonin
16/05 12:19
Top News/ ‘Dorëzohu’, Egla dhe Meritoni diskutojnë- Keni rënë në qetësi
16/05 10:07
Top News/ Meritoni shtyp butonin e kuq, banorët lexojnë titujt e lajmeve për ta
16/05 10:06
Top News/ Banorët luajnë lojën ‘Hapa Dollapa’ në shtëpi
16/05 10:02
Top News/ Pak para finales, Egla- Jam shumë e lumtur që në këtë fazë janë…
15/05 16:52
Top News/ Banorët fitojnë 100% të buxhetit, Egla bën kërkesën speciale
15/05 14:56
Top Channel/ “Më e shëmtuar se kurrë”! Këngëtarja shqiptare grabitet në Romë: Mos lini bagazhet…
15/05 13:01
Top News/ ‘Nuk e meriton nga ai monstra’, Fatjoni ‘shpërthen’ kundër Gracianos
15/05 11:45
Top News/ Surprizë emocionuese për Meritonin, banori takohet me motrën dhe dy vëllezërit
15/05 11:43