Top News – Nuk u nominua për ‘Oscar’/ Jennifer Lopez befason me deklaratën për ‘Hollywood’
18/09/2021 17:12

Jennifer Lopez në një rrëfim të bërë së fundi ka shfaqur hapur zhgënjimin që ndjen për Hollywood, pavarësisht se ka realizuar më shumë se 30 filma. Teksa fliste për vështirësitë që gratë latine hasin në rrugën drejt suksesit, ajo u ndal edhe te Hollyëood, duke u shprehur se nuk ndihet sikur i përket atij edhe pse ka realizuar gati 30 filma. Filmi i saj i parë ishte në vitin 1995, “My Family” I cili pasohet nga një mori filmash të suksheshëm. Ndërkohë së shpejti pritet që në kinema të shfaqen edhe dy filma të tjerë “Marry Me” dhe “Shotgun Ëedding”. Akorja tregoi se pavarësisht kontributit që ka dhënë ndër vitesh ajo kurrë nuk e ndjeu se “i përkiste” botës së filmi. Ama kjo deklaratë mendohet se lidhet me mosnominimin për “Oscar” për rolin e saj si ‘Ramona’ në filmin “Hustlers”. Jennifer Lopez e lidh rrëfim e saj me faktin se sa e vështirë është për një femër latine të ngjitet në karrierë për shkak të origjinës.

Top News- Nis procesi ‘Sextape’/ Karim Benzema rrezikon dënim deri në 5 vjet burg
18/10 16:02
Top News- Telenovela Wanda Nara-Icardi/ Çifti drejt ndarjes… shkak Eugenia Suarez!
18/10 14:18
Top News-‘E shet veten për 5 mijë lekë’ / Mikela godet me shuplakë Jurgenin në prapaskenë
17/10 18:49
Top News-Lojtari i Bajernit dënohet me burg/Lucas Hernandez përfundon pas hekurave në Spanjë
14/10 14:32
Top News-Ndëshkohen banorët e ‘Big Brother’/Shkelën rregullat, ja dënimi që do të kryejnë
13/10 14:55
Top News-5 banorë kalojnë në nominim/Ja çfarë ndodhi në Big Brother Vip…
13/10 14:42
Top News – Dyndje njerëzish në pikat e DIGITALB / BBV ‘Mbërthen’ shqiptarët para ekranit
12/10 17:01
Top News – 10 vite pas vdekjes… / Fustanet e Amy Winehouse dalin në ankand
12/10 13:33
Top News-Duan të bëjnë një tatuazh të njëjtë/Çfarë po ndodh mes Semit dhe Donaldit
11/10 10:33
Top News-Ilir Shaqiri i thotë të gjitha/‘Kam tradhëtuar gruan, rrezikoja të humbisja familjen’
11/10 10:32
Top News – Lamtumira me 007-ën / Një yll për Daniel Craig në Hollivud
07/10 14:07
Top Channel/ Filloi Big Brother VIP! Prezantohen banorët VIP të shtëpisë më të famshme
06/10 12:41
Top News-Fillon më në fund ‘Big Brother Vip’/Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri
05/10 23:00
Top News-‘Babai më ka dhunuar që 5 vjeç’/Trondit Juli me rrëfimin e tij në Përputhen
05/10 22:22
Top News-Nga Shakira te Claudia Schiffer/Si i fshehin të famshmit paratë
05/10 16:18
Top News- Ibra feston 40 vjetorin/ I bën vetes dhuratë një ‘Ferrari SF90 Stradale’
04/10 15:58
Top Channel/ Të martën nis Big Brother VIP! Reality show më i madh shqiptar, në orën 21:00
04/10 15:58
Top News- U tha se janë bashkë/ E vërteta e lidhjes së Angelina Jolie me the Weeknd
30/09 20:48
Top News- ‘Ishte dashuri me shikim të parë’/ Diletta Leotta flet për ndarjen nga aktori turk
30/09 20:45
Top News-Më në fund e lire/ Britney Spears shpërthen në lot kur dëgjon vendimin
30/09 20:44