Top News – Një vit jashtë transmetimit, Golden Globes 2023 rikthehet në ekran
21/09/2022 11:38

Pas një viti jashtë transmetimit, ndarja e çmimeve Golden Globes do të rikthehet në NBC në janar të vitit 2023, kur Shoqata e Shtypit të Hollywoodit, do të kërkojë një rikthim në ‘primetime’. NBC dhe produksionet bënë me dije zyrtarisht këtë të martë më 20 shtator kthimin e eventit të ndarjes së çmimeve. Ceremonia e 80-të e Golden Globes do të mbahet më 10 janar.Pas një viti e gjysmë pushim, Hollywood ka bojkotuar në mënyrë efektive Golden Globes, prej vitesh një nga shfaqjet më të ndjekura të çmimeve pas atyre të Akademisë ‘Oscar’.

Top News-Bota e muzikës në zi/ Këngëtari amerikan vdes disa orë pas martesës
30/11 18:13
Top News-Reperi rrezikon dënimin me vdekje/Shteti iranian e akuzon për “korrupsion në tokë”
30/11 18:10
Top News-Shtatzënë për herë të gjashtë/Zbulohet motivi i rikthimit të Wandës me Mauro Icardin
30/11 18:09
Top News- Pas trombozës në tru/ Modelja Hailey Bieber sëmuret përsëri
29/11 18:00
Top News-Prezantuesi kritikon Oprah Winfrey/ “Tregon luksin dhe pasurinë në rrjete sociale”
29/11 17:19
Top News- ‘M’u kujtua babai që rrihte mamin’/Aktori jep intervistën e parë pas shuplakës në Oscar
29/11 17:18
Top News-J.Lo për ndarjen me Ben Affleck/‘Ndihesha sikur do të vdisja, ishte zemërthyer’
29/11 17:16
Top Channel/ Dua Lipa ndez Tiranën! Koncerti madhështor në sheshin Skënderbej. jehonë botërore
29/11 15:36
Top News – Dua Lipa mori pasaportë shqiptare/ Einxhel i bën shtetit kërkesën publike për Dj Dagz
29/11 15:07
Top Channel/ Dua Lipa elektrizoi Tiranën në Sheshin Skënderbej: Urime 110-vjetorin e Pavarësisë!
29/11 13:30
Top News – Tifozja më sexy rrezikon sanksione / Modelja kroate ‘sfidon’ Katarin – Nuk kam frike
28/11 14:18
Top News – Shakira thyen heshtjen pas ndarjes … !/ ‘Krisja filloi pas lindjes së djalit të dytë’
27/11 14:56
Top News – Del sekreti i princeshës së Uellsit/ Çfarë fshihet pas sharmit të Kate Middelton !
27/11 11:41
Top News-Lindi me gjysmën e trupit/ Shkak rrezatimi i Çernobilit, braktiset nga e ëma
25/11 17:48
Top News-Plot 17 vite në burg/Këngëtari i njohur shpallet fajtor për krime seksuale
25/11 17:47
Top News-Pasioni i Nusretit s’është vetëm gatimi/Turku koleksionon edhe makina luksoze
25/11 17:30
Top News – Amber Heard nuk pranon humbjen/Aktorja padit kompaninë e saj të sigurimeve
24/11 16:41
Top News – Bora Zemani, a do të rikthehet moderatorja tek ‘dashuria e parë’!?
24/11 16:00
Top News – Luis Enrique thyen tabunë / Konfirmon lidhjen e së bijës me lojtarin e tij
24/11 12:17
Top News-“Facebook” ndryshon në dhjetor/ Shkak, rezultatet e dobëta të kompanisë
23/11 18:29