Top News – Një jetë me stil/ Çifti i moshuar gjerman plot ngjyra
04/09/2020 15:40

Mosha nuk ka kufij kur bëhet fjalë për t’u dukur bukur dhe një çift elegant nga Berlini e konfirmon fuqimisht këtë. Edhe pse tashmë janë në moshë të thyer, Britt Kanja dhe Günther Krabbenhöft tërheqin vëmendjen e të gjithëve me pamjen e tyre të gjallë dhe veshjet në modë. Qoftë me kapele, doreza, çanta apo pajisje të tjera të modës, ata gjithmonë mburren me stilin e denjë për një pasarele mode. ‘Në moshë e tretë, jeta sapo ka filluar’ kjo është motoja e çiftit gjerman që ka vite që po I mahnit jo vetëm bashkëqytetarët e tyre por edhe shumë prej mediave të specializuara të modës. Ky çift mrekullisht i çuditshëm me veshjet e tyre mbresëlënëse padyshim spikat gjithmonë në Berlin dhe jo vetem.

Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43
Top News – “Wonder Woman”, Gal Gadot në rolin e Kleopatrës
16/10 13:41
Top News – Sharon Stone thotë mjaft/ I jep fund takimeve me meshkuj
15/10 21:26
Top News – Zgjidhin mosmarrëveshjen/ Elton John dhe ish bashkëshortja
14/10 21:34
Top News – Moda, chelsea boots/ Këpucët e thjeshta dhe të rehatshme
14/10 19:27
Top News – Rikthehet në trendi/ Modeli i Jacqueline Kennedy në ‘50
13/10 21:57
Top News – “Frozen fashion week”, fillon java e modës për fëmijët
12/10 14:56
Top News – Brooklyn Beckham dhëndër/ Victoria stilon fustanin e nuses
11/10 16:39
Top News – Publikoi “Juliet” / Ardian Bujupi në Shiko Kush Luan
10/10 10:21
Top News – 4 supermodelet/ Dokumentar për yjet e viteve ’90
09/10 14:58
Top News – Vajza e Monica Bellucci/ Një yll në kopertinën e ‘Elle’
09/10 13:09
Top News – Në hapat e nënës së saj/ Vajza e Kate Moss debuton në Paris
09/10 13:08
Top News – Interpreton Dianen/ Aktorja, vështirësi me theksin
08/10 22:16
Top News – ‘Këpucët e shëmtuara’/ Risi nga ‘Louis Vuitton’ në Paris
08/10 19:14
Top News – Matt Damon bën 50 vjeç/ Të jesh i mërzitshme, është avantazh
08/10 19:11
Top News – ‘Këpucët e shëmtuara’/ Risi nga ‘Louis Vuitton’ në Paris
08/10 15:09