Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01/2021 15:10

Jean Rege Page, aktori i serialit Bridgerton mund të jetë James Bondi i ri, këto janë zërat e fundit që kanë mbushur botën e kinematografisë e po bëjnë xhiron e rrjetit, duke e shtuar akoma edhe më shumë kërshërinë për vazhdimin e sagës së agjentit më të famshëm të botës. Aktori Daniel Craig e ka paralajmëruar se do të heqë dorë nga personazhi që e ngjiti në majat e famës. Media të ndryshme kanë qarkulluar lajmin se roli i James Bond tani do t’i besohet aktorit joshës britanik, Tom Hardy. Megjithatë, flitet se shanset për një radikalizim të plotë të rolit dhe personazhit të 007-tës që prej fillesave të tij, i ka një tjetër aktor që pretendohet se është në krye të listës: Jaen Rege Page. I lindur në Zimbabwe, po rritur në Londër, Page diskutohet se pasuesi më i mundshëm i Craig-ut. Aktori me ngjyrë vetë u bë i njohur në rolin e Dukës së Hastings-it në serialin Bridgerton.

Top News – Drama e radhës në Për’puthen/ Surprizat që shkaktuan zemërim në studio
05/03 22:13
Top News – Sekreti prej muajsh i modeles/ Si rrallëherë publikon foton e të bijës
05/03 21:17
Top News – Reputacioni në rrezik për vathët/ Meghan Markle, skandali po bën xhiron e botës
05/03 21:17
Top News – Nga ‘Jolene’ në ‘Vaksinë’… Dolly Parton merr dozën, ndryshon tekstin e këngës
03/03 21:01
Top News – Hollywood në zi/ Ndërron jetë aktori i njohur amerikan
03/03 19:05
Top News – “Asgjë nuk është ashtu siç duket”/ Bella Hadid rrëfen prapaskenat e jetës së saj
03/03 19:02
Top News – Mahnitëse si gjithmonë/ Rita Ora befason fansat me performancën e saj joshëse
03/03 19:00
Top News – Bye Bye Hollywood/ Aktori Will Smith dëshiron t’i futet politikës
03/03 18:13
Top News – Meghan fiton gjyqin kundër mediave/ Merr plot 521,000 euro dëmshpërblim
03/03 18:12
Top News – E ka mbajtur të bijën larg medias/ Ja detaji që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve
03/03 18:07
Top News – Britney Spears gjen qetësinë/ Publikon foton e rradhë krah fëmijëve adoleshent
03/03 18:06
Top News – “Ti i ndërron burrat shpesh”/ Këngëtarja kritikon Netflix për “frazën” seksiste
03/03 18:05
Top News – U ndoq nga 157 mijë persona në Youtube/ ‘Përputhen prime’ rekord shikueshmërie live
02/03 21:16
Top News – Blerimi braktis Ledianën/ Bëhet xheloz, nuk duron dot komentet për …
02/03 01:03
Top News – Aktorja më e mirë jo protagoniste/ Jodie Foster merr ‘Golden Globe’ në pizhama
01/03 21:04
Top News – Halle Berry të le pa frymë/ 54 vjeçarja mahnit me trupin e saj të tonifikuar
01/03 17:51
Top News – Jessie J harron Channing Tatum/ Nis romancë e re
01/03 17:45
Top News – Kështu ndodh kur je i famshëm/ Gjenden qentë e Lady Gaga, angazhohet vetë FBI-ja
27/02 15:31
Top News – “Për herë të parë bashkë ‘nuset’ e Mevlanit”/ Ledjana dhe Antonela kundër Mevlanit
26/02 20:06
Top News – Ti futesh fshehtas në dhoma zhveshjeje/ Xhelozia fut në sherr Sarën dhe Jasminen
26/02 20:04