Top News – ‘Nëse ngacmon Kiarën ia zhgarravis sytë’/ Çfarë e pret Bledi Manen, nëse guxon!
08/02/2023 18:26

Gazetari Bledi Mane, është banori më i ri në shtëpinë e BBV, teksa ky i fundit ka hyrë me ide të qarta. Që në hyrjen e tij, ai ka hedhur kunja dhe ka trazuar ujërat në shtëpi. Banorët e kanë kuptuar që synimi i këtij të fundit është që të nxjerrë këngëtarin jashtë loje. Armaldo ka qenë i pari që mendon se Bledi Mane, është futur vetëm për të sulmuar Luizin. Dhe për këtë arsye Maestro ka aralajmëruar Luizin, teksa gjatë një bisede ai thotë që ai do të provokojë me Kiarën.

Top News-Nga provokimet te këshillat/Çfarë ndodhi me vizitën e dy opinionistëve në BBV
29/03 10:31
Top News-Qau kur mësoi vdekjen e tij/ Si e njohu Luizi rojën që vdiq në ‘Top’
29/03 10:30
Top Channel/ Çmimi “Inovatorit” për Taylor Swift: Mos hiqni dorë nga idetë tuaja, sado absurde
28/03 23:22
Top News – Luizi mbledh votat për lider/ Olta: Po ja jap edhe unë votën, se gjynah!
28/03 16:43
Top News – Isha gati për ta sharë!/Lorenci merr inat Oltën
28/03 16:42
Top News – Twitter bën sërish ndryshime/ Elon Musk vendos datën kur do të zbatohet
28/03 15:51
Top News-Shakira harron Pique/Fotografohet krah një mashkulli në Miami
28/03 10:59
Top News-Plas keq në BBVIP/Antoneta largohet duke qarë pas debatit me Luizin
28/03 10:57
Top News – Përgjim telefonash dhe shkelje privatësie/ Princ Harry shkon në Gjykatën e Lartë
27/03 15:52
Top News – Fshehu lidhjen e fshehtë të djalit/ Si lindi konflikti i Shakirës dhe ish-vjehrrës!
27/03 14:31
Top News – Kam afeksion ndaj Luizit/ Olta Gixhari bën deklaratën e papritur
27/03 14:26
Top News – Keisi e zhgënjyer shpërthen në lot/ Lorenci ndan papritur historinë e tyre
26/03 14:19
Top News – Spektakli vazhdon…/ Zbulohet data e finales së Big Brother
26/03 11:55
Top News – Kiara pas largimit nga shtëpia e BBV2/ Fitova dashurinë, gjëja më e bukur në jetë
26/03 11:10
Top News – Luizi i kërkon falje Kiarës/ Batuta dhe të qeshura mes dyshes
25/03 16:25
Top News – Po dole ti, do puth Luizin!/ Olta-Kiarës: Mos e merr personale
25/03 13:05
Top News – Skuadra e Luizit fiton “la casa de quiz”, do të ndjekë live ndeshjen Poloni-Shqipëri
24/03 23:04
Top News – Hailey Bieber kërcënohet me vdekje/ Selena Gomez u bën thirrje fansave
24/03 18:04
Top News – Lorenci dhe Jori në suitë së bashku/ Luizi dhe Elvisi shkojnë dhe i ngacmojnë
24/03 16:48
Top News-Premtimi i Luizit ndaj Kiarës/‘Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një’
24/03 11:16