Top News – Në hapat e nënës së saj/ Vajza e Kate Moss debuton në Paris
09/10/2020 13:08

Vajza bukuroshe e Kate Moss, Lila Grace bëri debutimin e saj në sfilatë, duke ecur për “Miu Miu” në ditën e mbylljes së Javës së Modës në Paris. Ajo po ecën në hapat e nënës së saj, duke hyrë në industrinë e modës në të njëjtën moshë si Moss. Pasi festoi ditëlindjen e saj të 18-të javën e kaluar, Lila mori pjesë në sfilatë për “Miu Miu” të martën në mbrëmje duke të hapur dhe mbyllur shfaqjen. Ajo kishte veshur një bluzë të shkurtër dhe fund të shkurtër, pastaj një fustan blu të kukullave, si dhe një xhaketë sportive gjatë paraqitjes së saj. Kate Moss ka qenë një ndër modelet më të kërkuara vite më parë të industrisë së modës, pasi njihet për sharmin dhe pamjen e përsosur fizike.

Top News – Rita Ora 30 vjeçe/ Mamaja poston foton nga fëmijëria
26/11 22:31
Top News – Futboll dhe mode/ Maradona, ekstravagant dhe në look
26/11 16:49
Top News – Moda e pandemisë/ Pizhamat-pjesë e garderobes SHIK
26/11 16:23
Top News – Aksident i frikshëm/ Tom Cruise ‘shikon’ vdekjen me sy
25/11 22:40
Top News – Flasin aktoret e njohura/ Dita kundër dhunës ndaj grave
25/11 15:36
Top News – Ankesa e këngëtarit/ Korrupsion edhe te Çmimet Grammy
25/11 15:35
Top News – Dua Lipa e mahnitshme/ Merr çmim në American Music Awards
24/11 21:11
Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23
Top News – Paditet Sting/ Marrëdhënie seksuale me minorenë
20/11 22:20
Top News – 73 vite martesë/ Çifti mbretëror feston në karantinë
20/11 21:07
Top News – Intervistoi Lady Diana-n/ Hetime gazetarit të BBC-së
19/11 15:34
Top News – 20 vite me Michael/ Falënderimi i Catherine Zeta Jones
19/11 13:29
Top News – Edhe Rita Ora mbështet nismën “Vjosa, jo diga”
19/11 12:22