Top News-Ndëshkohen banorët e ‘Big Brother’/Shkelën rregullat, ja dënimi që do të kryejnë
13/10/2021 14:55

Për banorët e shtëpisë së Big Brother ky show nuk ka nisur dhe aq këndshëm saç ata e prisnin. Gjatë javës së parë të qëndrimit në shtëpi, banorët kanë shkelur rregullat dhe Vëllai I madh ka vensdosur që të ndëshjoj disa prej banorë. Konkurentët kanë fikur mikrofonat, kanë dëmtuar objektet e shtëpisë, nuk kanë rrespektuar kohën e përgatitjes për spektaklin, kanë mbuluar nga kamera ambjente të shtëpisë edhe kanë thyer shumë rregulla të tjera. Për këtë arsye ‘vëllai I madh” ka vendosur që të dënojë disa prej banorëve më ‘’rebelë’’ në mënyrë të tillë që të ndërgjegjësohen për korrektësinë dhe disiplinën që duhet të kenë gjatë qendrimit në shtëpinë më të famshme të shqiptarëve. Banoret e denuar janë Fifi, Iliri, Paloma dhe Arditi të cilët do të duhet të qendrojnë tek Shtëpia e Dënimit për dy ditë.

Top News- Donaldi e Beatrix në momente intime/lahen bashkë në dush, banorët i ngacmojnë
29/11 13:53
Top News-Plas debati mes banorëve në BBV/Antonela ‘nuk kursen’ Dj PM, i kujton puthjen me Sarën
29/11 13:13
Top News-Donaldi, e papritura me babain e tij/Çfarë ndodhi në shtëpinë e big brother vip
29/11 13:04
Top News-Liria e Donaldit pas daljes së Semit / ‘Shkëndija’ mes tij dhe Beatrix Ramosajt
28/11 15:43
Top News-Banorët e Big Brother Vip/Ja çfarë bëjnë në ditën e pavarësisë
28/11 14:57
Top News-Pas puthjes me Sarës dhe Pajtimit/Romanca mes tyre ‘ngrin’ në shtëpinë e BBV
28/11 14:48
Top News-“Qenke me të meta mendore!”/Plas debati mes Antonelës dhe Arjolës brenda shtëpisë
27/11 16:40
Top News- Fifi flet pas daljes nga BBV/Pas debatit të agravuar, përqafon Balinën të parën
27/11 12:55
Top News-Iliri dhe Monika, jo në një mendje / Për banorët që të përqafojnë dhe të varrosin
26/11 19:40
Top News- Orët e Fifit pas daljes nga shtëpia /Ja si po e kalon ajo në apartamentin e saj
26/11 17:52
Top News-Fifi shkruan një letër për veten/Shkak u bë gjendja e të fiktit natën e spektaklit
25/11 15:31
Top News-Antonela ‘pa frena’ në Big Brother/Çfarë i bëri Valonit, teksa ishte në dush
25/11 14:39
Top News-Paqe mes Ilirit dhe Donaldit/Kërcejnë për Arjolën, por…çfarë ndodhi!
25/11 13:49
Top News-‘Tradhëtia’ e Sarah dhe dj PM / Pas puthjes romantike tërhiqen, ja vendimi
24/11 17:48
Top News-A do ketë vendim për Fifin nga BBV?!/Humbi ndjenjat, dilemat për qëndrimin në shtëpi
24/11 14:22
Top News – Me buzë të kuqe e fustan të zi / Yuri Kim mahnit të gjithë me elegancën e saj
23/11 22:35
Top News-Sarah në dush bashkë me Dj PM/Marrëdhënia e dyshes po shkon në një tjetër nivel
23/11 16:50
Top News-Pak sekonda mes jetës dhe vdekjes…!/Argjendi i ‘Përputhen’ flet për aksidentin e frikshëm
23/11 16:30
Top News-Sarah kërkon të largohet nga shtëpia/Fifi nuk pret mirë puthjen, i flet ashpër blogeres
22/11 16:51
Top Channel/ Ndodh puthja e shumëpritur mes Sarës dhe DJ PM
22/11 15:03