Top News – Ndahet Demi Lovato/ Selena Gomez, ‘molla e sherrit’
25/09/2020 15:59

Këngëtarja e famshme Demi Lovato është ndarë nga partneri i saj Max Ehrich, 6 muaj pas fejesës. Çifti, i cili njoftoi fejesën në korrik, tashme po bëjnë një pauz në marrëdhënien e tyre, pasi u përballën me thashethemet në fillim të këtij muaji se Max, 29 vjeç, dikur i dërgonte mesazhe ngacmuese ish-shoqes së ngushtë të Demi-t, Selena Gomez në vitin 2015. Asokohe, Demi reagoi për Selena-n, duke thënë se është trishtueshme kur njerëzit i vendosin gratë kundër njëra-tjetrës: Disa orë pas lajmit, Demi hyri në Instagram për të ndarë një video të saj pa unazën e fejesës. Klipi i shkurtër tregonte këngëtaren duke pozuar në pasqyrën e tualetit, përpara se të zmadhonte bluzën e saj, e cila përmbante frazën: “Qentë para njerëzve”. Kujtojmë se, vetëm 1 muaj pasi nisën romancën e tyre dhe nisën të bashkëjetonin, Demi Lovato dhe aktori Max Ehrich vendosën t’i japin fund beqarisë

Top News – Filmi i ri i divës/ Sofia Loren rikthehet në ekran
30/10 17:01
Top News – Dhuratë speciale për Kim-in! Kanye i dhuron hologramin e babait të vdekur
30/10 15:11
Top News – Në fshehtësi të plotë, aktorja e famshme i jep fund beqarisë
30/10 14:21
Top News – Këpucët me gishta/ Rihanna, celebrity i parë që i vesh
29/10 23:09
Top News – Brad Pitt sërish single/ Përfundon lidhja me modelen
29/10 14:30
Top News – Kim mbush 40 vjeç/ Feston në një ishull privat
28/10 21:51
Top News – “Dhuratë e karantinës”/ Uma Thurman gjen sërish dashurinë
28/10 15:35
Top News – Propozimi për martesë/ Më në fund, unazë për Gwen Stefani
28/10 15:34
Top News – Rita Ora prezantuese/ MTV Europe Music Awards 2020
27/10 19:47
Top News – I will always love you/ 1 miliardë shikime në youtube
27/10 19:24
Top News – Çfarë ndodhi? Aktores Lily James i del një tjetër skandal flirtimi
27/10 12:18
Top News – Dua Lipa e mërzitur/ Covidi i shtyn turneun europian
23/10 15:31
Top News – Rikthehet Adele/ Këngëtarja, së shpejti në skenë
22/10 21:55
Top News – Claudia Schiffer/ Ikona e modës bëhet Kukull Barbie
22/10 13:23
Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43
Top News – “Wonder Woman”, Gal Gadot në rolin e Kleopatrës
16/10 13:41