Top News/ Momenti kur ish-banori i BBVA rrëzohet nga karrigia në një lokal
19/06/2024 14:18

Ronaldo Sharka ka qenë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 2 që ka marrë vëmendje të madhe gjatë asaj kohe, por jo vetëm. Gazetari nga Lushnja edhe në këtë periudhë po vazhdon të jetë shumë i pranishëm në media. Ai shquhet për humorin, batutat si dhe për intervistat që realizon me të tjerët. I njëjti ka ndarë një video nga momenti kur rrëzohet nga një karrige e një bari. “Ekskluzive. Pamje nga momenti i tërmetit në Tiranë”, ka shkruar ai. Të shumta qenë reagimet krahas postimit, shumë prej të cilëve janë shqetësuar. Nga ana tjetër, nuk mund të thuhet që nuk ishte dhe një moment argëtues.

Top Channel/ Dua Lipa lë pas Ed Sheeran dhe Adele, ja shifra marramendëse që fitoi vitin e kaluar
24/07 21:59
Top Channel/ “Porosis gjithmonë dy kafe”! Agron Llakaj përlot me postimin për të shoqen e ndjerë
24/07 14:47
Top News/ Zbulohet paga vjetore e Princit William
24/07 11:36
Top News/ Reagon Egla Ceno, e fitova BBV për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin?
24/07 11:35
Top News/ Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve
24/07 11:22
Top News/ Pas Kampionatit Evropian, fejohet një tjetër futbollist i Anglisë
23/07 14:03
Top News/ Pas lëndimit që pësoi në Copa America, Messi në pushime me gruan
23/07 13:55
Top News/ Bëhen bashkë ish-banoret e BBVA3 mahnitin me paraqitjet në bikini
23/07 13:26
Top News/ Humbi finalen e Euro 2024, por fitoi dashurinë -Watkins i jep fund beqarisë
23/07 12:40
Top News/ ‘Ngele duke kopjuar Heidin’ , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
23/07 11:58
Top News/ Ishin rivalët më të mëdhenj në BBV, Juli habit me deklaratën për Romeon
23/07 11:12
Top Channel/ Simpsons parashikuan kandidaturën e Kamala Harris? Shpërthen rrjeti, krahasimet…
22/07 17:58
Top News/ Ilnisa jep përgjigjjen interesante , Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni
22/07 16:31
Top News/ Habit Meri Shehu – Do të jem pjesë e një filmi
22/07 15:41
Top News/ Bleona Qerreti padit atkitekten, këngëtarja përfundon në gjykatë
22/07 15:38
Top News/ Kim Kardashian shkëlqen me një fustan të kuq të tejdukshëm
22/07 13:03
Top News/ Bora Zemani publikon fotografi nga pushimet, shfaqet në bikini të bardha
22/07 13:01
Top News/ Arta Kabashi merr vëmendje me dukjen atraktive në bikini
22/07 13:00
Top News/ Sean Kingston dhe nëna e tij përballen me dekada në burg për mashtrim
22/07 12:24
Top News/ Çmimet ‘absurde’ Fansat e Billie Eilish refuzojnë të marrin pjesë në koncert
22/07 12:24