Top News – Momente romantike në BBV2/ Kiara dhe Luizi plane për të ardhmen
20/03/2023 14:10

Dy banorët Kiara Tito dhe Luiz Ejlli të cilët u bënë çift në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ‘Big Brother VIP2’ kanë kaluar momente romantike së bashku në suitë. Kjo është nata e dytë që dyshja ka kaluar në një dhomë veçmas dhe larg banorëve të tjerë. Ishte vetë moderatorja e cila ka marrë vetë hapin e parë për të surprizuar Luizin, duke qenë se ishte njëra nga fitueset e lojës së imitimeve. Gjatë kësaj kohe nuk munguan bisedat mes tyre, batutat, lojërat, të qeshurat dhe përqafimet. Sipas ‘Vëllait të Madh’, ata do të qëndrojnë edhe një natë në suitë, deri në spektaklin e së martës. Kiara dhe Luizi po vazhdojnë të tregojnë çdo ditë e më shumë përkushtimin, dashurinë e ndjenjat për njëri-tjetrin. Ata kanë diskutuar për shumë gjëra, për raportin e tyre jashtë, pushimet e mes tjerash edhe për një dasmë.

Top News – Dua Lipa në botën e modës/ Dizenjon koleksionin e parë Versace
30/05 19:26
Top News-‘Kënga e radhës…’/Nita poston fotot me Luizin dhe…
30/05 10:30
Top News-Shakira nuk di të ndalet/Bashkon forcat me bizarrap për të ‘thumbuar’ Pique
29/05 10:46
Top News-Gjërat po bëhen serioze/Bad Bunny dhe Kendall po njihen me familjet
29/05 10:42
Top News – ‘Mishi kokërr’/ Luizi zbulon momente nga projekti i ri
27/05 21:34
Top News – Celine Dion anulon shfaqjet/ U diagnostikua me një çrregullim të rrallë neurologjik
27/05 16:47
Top News – ‘Më pëlqen të ha’/ Bebe Rexha reagon ndaj komenteve për peshën
26/05 16:58
Top News – ‘Më akuzoi se e tradhtoja me Drake’/ Kim tregon vuajtjet që i ka shkaktuar Kanye
26/05 15:07
Top News-Ronaldo është ndarë/Media spanjolle plas deklaratën e bujshme
26/05 10:49
Top News – Shakira dhe fiksimi për sportistët/Zbulohet partneri i ri pas ndarjes me Pique
26/05 10:48
Top News-E solli në jetë një nënë surrogate/ Khloe Kardashian-s’jam aq e lidhur me djalin
25/05 16:57
Top News – ‘Ai ka dëshirë të vendosë për gjithçka’/ Jennifer Lopez shpërthen ashpër ndaj Ben Affleck
25/05 16:13
Top News-Çfarë po ‘kurdis’ Luizi/Këngëtari publikon foton dhe paralajmëron surprizën
25/05 10:31
Top News – Kanye West sërish në telashe/ Paditet me 2 mln dollarë nga kompania e njohur
24/05 16:17
Top News-Çfarë po ndodh me Bernard Arnault!/Humb 11.2 miliardë dollarë brenda një dite
24/05 15:41
Top News – Kërcënoi partnerin e Dua Lipës! / Reagon ish-i dashuri i artistes, Anwar Hadid
24/05 09:59
Top News-Luksi i shfrenuar i Ronaldos/Ora e tij e re kushton plot 865 mijë euro
24/05 09:51
Top News – Lajm i hidhur për adhuruesit e ‘Thor’/ Ndahet nga jeta aktori Ray Stevenson
23/05 21:07
Top News – Së shpejti ‘Bad Boys 4’/ Will Smith dhe Martin Lawrence nisin xhirimet
23/05 21:07
Top News – ‘Kam dismorfi trupore’/ Megan Fox tregon problemet e shëndetit mendor
23/05 17:56