Top News – ‘Mishi kokërr’/ Luizi zbulon momente nga projekti i ri
27/05/2023 21:34

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli tashmë ka nisur punën për këngë të reja. Ai lançoi një duet në bashkëpunim me aktorin Donald Veshaj. “2 Shotsa” u mirëprit nga fansat e tyre, ndërsa tani këngëtari nga Shkodra ka ndarë një imazh ku shihet në një studio muzikore me kantautorin, Elgit Doda. “Mishi kokërr”, ka shkruar Luizi në mbishkrimin e fotos që postoi për fansat në Instagram. Përveç kësaj, Ejlli më parë ka njoftuar gjithashtu se pritet të sjell bashkëpunime me emra të njohur si Yll Limanin, Elvana Gjatën, Noizyn e Stinen.

Top News – Pique dhe Shakira ‘sërish bashkë’/ Me motivin e shitjes së një pasurie të patundshme
02/10 15:25
Top News – Ilary Blasi harron Tottin e Romën / Feston Oktoberfest me dashurinë e saj të re
02/10 14:18
Top Channel/ 20 vjet “Portokalli”! Të dielën rikthehet spektakli i humorit në Top Channel
30/09 15:34
Top Channel/ Sonte nis “Më lër të flas”! Në sezonin e katërt rubrika për talentet me çmim 10 mijë €
30/09 15:30
Top News – Pësoi incident në shtëpi / Mbesa tregon gjendjen e ikonës Sophia Loren
27/09 17:13
Top News – Ronaldo martohet për herë të tretë / Kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks
27/09 16:47
Top News – Pamjet bëhen virale / Kylie dhe Timothee fotografohen dorë për dore
27/09 16:15
Top News – Si e dashura e Kanye West / Kim Kardashian po bën namin me daljen e fundit
27/09 16:13
Top News – Nuk donte që të pajtohej me gruan / Këngëtarja Cher organizon rrëmbimin e djalit të saj
27/09 16:13
Top News – Nuk kanë fund problemet për Shakiran / Akuzohet për herë të dytë për evazion fiskal
27/09 14:57
Top News – Adele është martuar në fshehtësi / Këngëtarja me famë botërore ngre dyshimet
26/09 17:51
Top News – Selena Gomez në një lidhje / Këngëtarja zbulon nëse po jeton një romancë
26/09 17:49
Top News – Leonardo DiCaprio në një lidhje serioze / Përsëri i lidhur me një modele 25-vjeçare
26/09 17:48
Top News – Spastrimi etnik i armenëve / Kim Kardashian-Nuk duam një gjenocid tjetër
26/09 17:15
Top News – Bruce Willis dhe lufta me sëmundjen / Bashkëshortja zbulon detaje për gjendjen e tij
26/09 17:12
Top News – I ati i famshëm dhe milioner / Vajza e Eminem kapet duke punuar në sallon bukurie
26/09 17:09
Top News – Miley Cyrus rikthehet 10 vite pas / Befason me ndryshimin e madhe në pamjen e saj
26/09 15:32
Top Channel/Pas suksesit në New York/ Elton Ilirjani rrëmben vëmendjen në Londër, 3 sfilata & 1 çmim
25/09 21:02
Top News – ‘Nuk mund të jetoja pa ty’ / Zayn Malik ndan foto të rrallë të vajzës Khai
22/09 15:27
Top News – ‘Vetëm vdekja do të na ndante’ / Shakira tregon se besonte në dashuri të përjetshme
22/09 13:12