Top News-Minutat e papritura në spektakël/Big Brother Vip, ndodh ajo që nuk pritej
08/12/2021 11:26

Spektakli i së martës mbrëma të “Big Brother VIP” ka pasur shumë surpriza dhe të papritura. Madje “Vëllai i Madh” u ka bërë edhe një lojë të gjithë banorëve, ku disa prej tyre e kanë kuptuar rrengun. Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri hyri vëllai binjak i Donaldit, Romeo Veshaj. Pasi bënë një takim mes tyre, ku nuk munguan as lotët, ata ndërruan veshjet dhe në vend të Donaldit, në shtëpi hyri Romeo. Pasi ky i fundit u ul afër Beatrix, Arbana u tha që të shikonin një video që më pas ta komentonin të gjithë së bashku. E teksa Romeo bënte gjestet e të vëllait, ishte Einxhel ajo që kishte dyshimet më të mëdha dhe ndërpreu diskutimin rreth videos që po shikonin. Pasi u kuptua që tashmë në shtëpi kishte hyrë Romeo, banorët e përqafuan dhe diskutonin se ku dallojnë binjakët. Ndërsa po përshëndetej me banorët, Romeo i pëshpëriti disa fjalë Beatrixës, të dashurës së vëllait të tij. “Je shumë e mirë, të kam zemër”, i tha Romeo Beatrixës, e cila u duk se u ndje mjaft mirë nga fjalët e tij.

Top News-Donaldi i frikësuar nga nominimi/ Tregon arsyen pse nuk e shpëtoi Dj Dagz
19/01 21:53
Top News-I mungon Dagz, përlotet Einxhel/‘Nuk jam mësuar pa të në shtëpi, zgjohesha me puthje’
19/01 19:31
Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16
Top News- Të papriturat sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do ndodhë në natën e sotme të spektaklit
14/01 19:15
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 14:42
Top News-Donaldi dhe Iliri janë shokë/Deklarata e Monikës shokon banorët
13/01 21:48
Top News-30 profile false në instagram/Për të akuzuar të dashurin, ja çfarë ndodhi
13/01 18:55
Top News- Iliri bën të papriturën ndaj Monikës/E puth, por e paralajmëron që ‘lufta’ do vijojë
13/01 13:47
Top News-Einxhel mërzitet me Dj Dagz/Shkak loja mes banorëve, ndihmoi kundërshtarët
13/01 12:36
Top News-Pas ‘ndarjes’ së Beatrix e Donald/ Beniada këshillon konkurrenten e Big Brother Vip
12/01 16:41
Top News-Rrëfimi tronditës i Arjolës së BBV/‘Doja të vrisja veten pas divorcit’
12/01 13:42
Top News-Ndahen Donald dhe Beatrix?/Çifti debaton pas përfundimit të spektaklit
12/01 13:34
Top News-Banorët e rinj të Big Brother Vip / Qejfmbetjet me të vjetrit dhe kërcimi provokues
11/01 18:38
Top News-Momente intime mes Dagz dhe Einxhel/Çifti në nominim shijon suitën luksoze
11/01 13:16