Top News-Mesazhi që Bora ka për Donaldin/Çfarë donte të dërgonte brenda shtëpisë
05/12/2021 15:52

Afrimiteti i tepërt dhe puthja mes Donaldit dhe Beatix është komentuar kudo në mediat sociale. Prej ditsh rrjeti është pushtuar nga një mori fototsh, videish, memesh e komentesh lidhuyr me romancën e dyshes brenda shtëpisë së big brother, por jo vetem. Edhe emri i moderators Bora Zemani është lakuar pafund ditët e fundit, pasi veprimi I donaldit zhgënjeu atë dhe mbarë publikun. Kjo, pasi aktori i njohur tha se do të qëndronte singël dhe do të dilte singël nga shtëpia e big brother, për shkak të romancës që kishte jashtë me Borën. Kjo e fundit ka reauar në rrjeet sociale lidhur me këtë cështje. “Edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhë rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij… Por mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni! As unë nuk po e bëj”, shkruan Bora në instastory. Nga ana tjetër moderatorja Dojnba Mmea në emisionin fun club tha se kishte kominuar me borën nq lidhje me këtë situatë dhe se kjo e fundit ka thënë se ka tentuar të fusë gjëra nën dorë për Donaldin, gjë që është ndaluar nga produksioni. Dojna shtoi se e kishte ftuar Borën në emission, por ajo ka refuzuar të shkojë.

Top Channel / “Vjosa”, veshja nga stilisti ‘Christopher Raxxy’ në javën e modës në New York
26/01 21:16
Top News-‘E ke mendjen te Beatrix’/Donaldi dhe Egzona bisedojnë në oborr
25/01 21:53
Top News- Popullariteti në rrjetet sociale/ Ronaldo, Neymar, Messi, lojtarët me më shumë ndjekës
25/01 14:22
Top News-Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Egzonës/ Dalja e Beatrix, krijohen dy grupe në shtëpi
24/01 21:39
Top News- Seks, drogë dhe përdhunime në burg/Libri zbulon jetën skandaloze të El Chapo
23/01 16:35
Top News-Raikkonen si Rooney – Shet makinën Ferrari me vlerë 1.8 mln Euro
23/01 16:06
Top News-Beatrix doli nga Big Brother Vip /Donaldi hapet me Egzonën-Sa çudi më duket pa të
22/01 15:16
Top News-Spektakli i sotëm, një finale më vete/Donaldi dhe Beatrix, frikë për largimin nga shtëpia
21/01 17:24
Top News – Adele mund të humbasë zërin e saj/ Këngëtarja habit me deklaratën
20/01 22:41
Top News-Antonela mbështet hapur Beatrix/Deklarata të forta për banorët e Big Brother Vip
20/01 21:45
Top News-Beatrix qan nga frika e eleminimit/E përlotur përqafohet me Monikën dhe Arjolën
20/01 18:31
Top News-Donaldi i frikësuar nga nominimi/ Tregon arsyen pse nuk e shpëtoi Dj Dagz
19/01 21:53
Top News-I mungon Dagz, përlotet Einxhel/‘Nuk jam mësuar pa të në shtëpi, zgjohesha me puthje’
19/01 19:31
Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16