Top News – Meghan shtatzënë… Ja detajet që shtojnë dyshimet
12/11/2020 20:00

Zërat për një shtatzani të dytë për Meghan Markle dhe princin Harry, janë dëgjuar prej kohësh. Me daljen e fundit të ciftit për të nderuar veteranët në varrezën e Los Angelesit, kanë bërë që zërat të shtohen akoma më shumë. Një bark pakëz më i rritur që shfaqej nga poshtë palltos së errët të dukeshës së Sussex ka bërë të mendohet për shtatzaninë e mëparshme, kur në pritje të Archie-t, ajo vishej gjithnjë me veshje të gjera, pikërisht si ajo e pak ditëve më parë. Por jo vetëm kaq... Ka patur edhe një shtyrje të cuditshme të seancave në gjykatë që e bën shumëkënd të mendojë se Markle ka një sekret për të fshehur. Në janar, dukesha duhej të prezantohej para gjykatës së lartë të londrës për seancën e parë të procesit kundër dy tabloidëve, Daily Mail dhe Mail on Sunday, që kishin publikuar pjesë të një letre personale të saj drejtuar të atit, Thomas Markle. Ish aktorja, i kishte paditur por në minutë të fundit dy avokatët kanë kërkuar një shtyrje me 9 muaj. Motivi është mbajtur sekret por shumëkush ndërkohë ka menduar për një sekret të ëmbël...

Top News – Pas sherrit në ‘Për’puthen’/ Fationi merr vendimin-do largohem!
19/01 21:52
Top News – Kim dhe Kanye West/ Shtojnë edhe një hap tjetër drejt ndarjes
19/01 21:19
Top News – Sherr i fortë në ‘PërPuthen’/ Shmangen grushtet mes Fationit dhe Erisit
18/01 21:49
Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10
Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01 20:10
Top News – Tronditet bota e muzikës/ Dr.Dre në spital me aneurizëm në tru
06/01 19:01
Top News – Për’puthen prime thyen rekord/ Youtube, 2.8 milionë klikime për 36 orë
05/01 20:08
Top News – Hyrje të reja në ‘Përputhen’/ Lediana dhe Murati dy konkurentët e rinj
04/01 14:10
Top News – 25 mijë euro një dalje në publik/ Leonora Jakupi befason në `Shiko Kush Luan`
03/01 15:10
Top News – 82 vjeçari Hopkins/ Aktori feston 45 vite esëll
30/12 20:00