Top News-Më në fund e lire/ Britney Spears shpërthen në lot kur dëgjon vendimin
30/09/2021 20:44

Britney Spears nuk I ka mbajtur dot lotët pasi mësoi se babai i saj, Jamie Spears, u pezullua nga kujdestaria e saj pas 13 vjetësh. “Britney shpërtheu në lot kur dëgjoi vendimin e gjyqtarit. Për një kohë tepër të gjatë, ajo kishte filluar të mendonte se nuk do ta shihte kurrë ditën kur kontrolli dominues i babait mbi çdo aspekt të jetës së saj do të përfundonte, por më në fund ndodhi. Ajo po kërcen nga gëzimi,” tha një burim pranë saj.

Top News-“Qenke me të meta mendore!”/Plas debati mes Antonelës dhe Arjolës brenda shtëpisë
27/11 16:40
Top News- Fifi flet pas daljes nga BBV/Pas debatit të agravuar, përqafon Balinën të parën
27/11 12:55
Top News-Iliri dhe Monika, jo në një mendje / Për banorët që të përqafojnë dhe të varrosin
26/11 19:40
Top News- Orët e Fifit pas daljes nga shtëpia /Ja si po e kalon ajo në apartamentin e saj
26/11 17:52
Top News-Fifi shkruan një letër për veten/Shkak u bë gjendja e të fiktit natën e spektaklit
25/11 15:31
Top News-Antonela ‘pa frena’ në Big Brother/Çfarë i bëri Valonit, teksa ishte në dush
25/11 14:39
Top News-Paqe mes Ilirit dhe Donaldit/Kërcejnë për Arjolën, por…çfarë ndodhi!
25/11 13:49
Top News-‘Tradhëtia’ e Sarah dhe dj PM / Pas puthjes romantike tërhiqen, ja vendimi
24/11 17:48
Top News-A do ketë vendim për Fifin nga BBV?!/Humbi ndjenjat, dilemat për qëndrimin në shtëpi
24/11 14:22
Top News – Me buzë të kuqe e fustan të zi / Yuri Kim mahnit të gjithë me elegancën e saj
23/11 22:35
Top News-Sarah në dush bashkë me Dj PM/Marrëdhënia e dyshes po shkon në një tjetër nivel
23/11 16:50
Top News-Pak sekonda mes jetës dhe vdekjes…!/Argjendi i ‘Përputhen’ flet për aksidentin e frikshëm
23/11 16:30
Top News-Sarah kërkon të largohet nga shtëpia/Fifi nuk pret mirë puthjen, i flet ashpër blogeres
22/11 16:51
Top Channel/ Ndodh puthja e shumëpritur mes Sarës dhe DJ PM
22/11 15:03
Top News-Krijohet çifti i parë në BBV?/Sarah dhe DJ Pm shkëmbejnë puthje në buzë
22/11 13:14
Top News-Nga ‘Përputhen’ në ‘Big Brother Vip’ / Njihuni me 2 banorët e rinj të këtij ‘Reality Show’
20/11 16:18
Top News-Mikela, që futi në sherr dy djemtë! / Braktis Brunon dhe Markon, zgjedh Erjonin
19/11 21:39
Top News- A po tallet me djemtë e ‘Përputhen’! / Tensione dhe debat i ashpër për Mikelën
19/11 21:38
Top News-Surpriza e madhe në Big Brother Vip/Ja çfarë pritet të ndodhë në puntatën e sotme
19/11 20:41
Top News – Iliri i BBV tregon vajzat tërheqëse/ Cila prej tyre i pëlqen nga banorët e shtëpisë
19/11 13:48