Top News- Me bikini në dhomën e hotelit/ Çmenden fansat nga fotot e aktores së njohur
26/07/2021 22:09

Arjola Demiri ka postuar disa foto në Instastory, ku shfaqet e veshur me bikini në dhomën e një hoteli. Fotot e publikuara qarkulluan në të gjitha mediat online dhe mesa duket pozat e saj seksi kanë ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Top News- Përralla e Simona halep/ Tenistja martesë surprizë me milionerin maqedonas
16/09 23:07
Top Channel/Komentoi negativisht vaksinën kundër Covid-19, Nicki Minaj e ftojnë në Shtëpinë e Bardhë
16/09 20:51
Top News-Kritikoi efektivitetin e vaksinave/Këngëtarja merr ftesë speciale nga Shtëpia e Bardhë
16/09 16:50
Top News-Unaza e Meghan bën bujë të madhe/Marka prodhuese zbulon çfarë fshihet pas saj
16/09 16:48
Top News-E kemi ditur gjithnjë gabim/E vërteta që fshihet pas fotove të princëshë Dianës
16/09 14:20
Top News-‘Rumania ende në kohën e Çausheskut’/Bashkëshorti i Angela Martinit paralajmëron padi
16/09 14:19
Top News-Askush nuk e priste/AKTORI I ‘LA CASA DE PAPEL’ DO TË BËHET BABA
16/09 13:59
Top News-Nominohet për çmimin e madh në Suedi/Dafina Zeqiri regjistron një tjetër sukses në muzikë
16/09 13:56
Top News – U ‘kap mat’ në Dubai me të dashurin/ Reagon Shqipja- Nuk kam turp ta reklamoj
15/09 20:09
Top Channel/ Pa komplekse, Chrissy Teigen zbulon ndërhyrjen estetike në fytyrë
15/09 19:31
Top News – U arrestua për armëmbajtje pa leje/ Lirohet nga burgu këngëtarja Fjolla Morina
15/09 19:01
Top News-Arrestohet reperi i njohur/Përsëri në telashe, sherr në një klub nate
15/09 13:38
Top News-Princin Harry feston ditëlindjen/Familja mbretërore e uron me një mesazh publik
15/09 13:20
Top News-Merr fund pritja e ëmbël/Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë
15/09 13:19
Top News – U tha se janë fejuar/ Reperi i njohur kosovar i jep fund lidhjes
15/09 13:07
Top News-Tha se u shpërngul në Afrikë/Einxhel Shkira shfaqet papritur në Dhërmi
15/09 13:02
Top News – Beyonce pushime në Flying Fox / Jahtin e Jeff Bezos që u furnizua në Sarandë…
15/09 12:30
Top Channel/ “Mos ia qaj hallin!”/ Armina Mevlani reagon pas përjashtimit të Sali Berishës nga PD
14/09 18:44
Top News – Të bukur dhe famshëm… / Yjet mahnisin në tapetin e kuq të Met Gala
14/09 18:36
Top News – Më e ndjekura në Përputhen 3/ Kush është konkurentja që mban kurorën në Instagram
13/09 18:46