Top News – Mahnitëse si gjithmonë/ Rita Ora befason fansat me performancën e saj joshëse
03/03/2021 19:00

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka befasur fansat me performancën e saj në ‘Sydney Opera House’. Ajo dukej mahënistëse e veshur me një fustan të zi tepër transparent, duke gjallëruar si kurrë më parë shfaqjen më të ndjekur të ShBA-së. Pa përmendur nuk duhet të mbes as zëri i saj unik dhe i fuqishëm i cili i dha asaj suksesin e padishkutueshëm. Fustani i saj i zi material sateni i qëndisur, vinte mjaft mirë në pah siluetën elegante dhe linjat perfekte trupore. Ajo çfarë e kompletonte lukun ishte modeli i flokëve kaçurrela të kapura lart, të cilat e bënin të dukej fatale. Momentalisht këngëtarja 30-vjeçarja ndodhet në Australi për spektaklin “The Voice”, ku nga interpretoi live këngën e saj më të fundit “Bang bang”, në një performancë mahnitëse nga ‘Sydney Opera House’ e cila u transmetua live në të gjithë botën. Këngëtarja u zhvendos në Australi në fillim të muajit shkurt së bashku me disa emra të njohur të muzikës pasi është përzgjedhur që të jetë pjesë e panelit të jurisë në spektalin “The Voice Australia”.

Top News – Pas shumë vitesh… Ribashkohet çifti i famshëm në Hollywood
10/04 22:53
Top News – President i ardhshëm i SHBA-së! 46% e amerikanëve e mbështesin kandidimin e The Rock
10/04 22:52
Top News – Plas sherri në ‘Për’puthen +40’/ Naumi ofendon me fjalë tepër të rënda lindën
10/04 21:35
Top News – Dua Lipa dhe Elton John bashkë! Ja çfarë i bashkon dy këngëtarët
10/04 01:21
Top News – Vdes papritur legjenda e Hip Hopit/ Truri i kishte humbur çdo funksion prej një jave
09/04 20:21
Top News – Ndodh edhe kjo në Për’puthen/ Murati ‘harron’ Sindin, zhvesh dhe puth Olën
08/04 23:03
Top News – Revoltohen besimtarët myslimanë/ Jay Z vesh bluzë me imazhin e xhamisë në të
08/04 21:46
Top News – Veshi Bella Hadid/ Shqiptarja nominohet për çmimin e Louis Vuitton
07/04 22:44
Top News – Vrasësi i shpëtoi jetën/ Angelina Jolie e kishte paguar ta ekzekutonte
05/04 19:22
Top News – Artisti i njohur shqiptar/ Stanaj, këngë për Demi Lovaton e Ariana Granden
03/04 18:23
Top News – Tatuazh me inicialet e Rita Orës/ Këngëtarja befasohet nga fansja e saj
03/04 18:21
Top News – Mbidoza desh i mori jetën/ Këngëtarja rikrijon historinë në videoklipin e ri
03/04 18:20
Top News – Dua Lipa makinë parash në pandemi/ Këngëtarja arrin të grumbullojë mbi 23 milion euro
03/04 18:19
Top News – ‘Nuk ndalin debatet në Për’puthen’/ Sara shpërthen në akuza ndaj princit dhe jaseminës
02/04 22:21
Top News – Sërish në gjyq me babain e saj/ Këngëtarja sakrifikon pasurinë për të fituar lirinë
02/04 20:10
“She’s On Top” hap audicionet/ Nis përzgjidhen e vajzave nga produksioni i “E Diell” në Top Channel
02/04 20:02
Top News – ‘Duam shumë fëmijë’/ Modelja e famshme rrëfen planet pas abortit
02/04 18:19
Top News – Motrat e Kim Kardashian në telashe/ Përndjekësi i Kendall nuk lë të qetë as Kylien
02/04 18:01
Top News – Së shpejti prindër të një vajze/ Meghan Markle planifikon lindjen në shtëpi
31/03 17:49
Top News – I hiqet gjysma e mushkërisë/ Rëndohet gjendja e kujdestarit të qenve të Lady Gagës
30/03 14:17