Top News – Luizi e Kiara kalojnë natën në suite, Armaldo largohet nga shtëpia pas 84 netësh
19/03/2023 17:51

Spektakli i të shtunës në “Big Brother Albania VIP” prodhoi emocione të shumta, teksa doli nga shtëpia pas 84 netësh qëndrim atje, tenori i mirënjohur Armaldo Kllogjri. Ky i fundit ishte në nominim me Luizin dhe Kristin, teksa publiku vendosi ta nxjerrë jashtë, duke i dhënë fund garës së tij për çmimin e madh.

Top News – Dashuria e fëmijëve më shëroi/ Angelina Jolie tregon si rrit 6 fëmijë e vetme
20/03 17:43
Top News – Shokë apo të dashur?/Keisi përkëdhel kokën e Lorencit
20/03 15:50
Top News – Listë me rregulla në shtëpi/ Çfarë dëshiron Madonna për 6 fëmijët e saj!
20/03 15:46
Top News – Momente romantike në BBV2/ Kiara dhe Luizi plane për të ardhmen
20/03 14:10
Top News – Pas largimit të Armaldos / Luizi i tregon Oltës pengun më të madh
20/03 10:56
Top News – Luizi e Kiara kalojnë natën në suite, Armaldo largohet nga shtëpia pas 84 netësh
19/03 17:51
Top News- Një shtrigë për ish-vjehrrën, Shakira e surprizon nga ballkoni i shtëpisë
19/03 16:30
Top News – Pas ndarjes, nisin debatet, Keisi i kthehet Kristit: E shëmtuar ajo që the për Armaldon
18/03 18:58
Top News – Keisi ndahet nga Kristi, vendimin ua komunikon vajzave të shtëpisë
18/03 14:24
Top News – Zyliha Miloti “hyn” në Big Brother, I bashkohet parodisë në teatrin “Migjeni”
17/03 22:41
Top News – Justin Bieber mund paralizën e fytyrës/ Këngëtari jep detaje rreth sëmundjes së tij
17/03 18:42
Top News – Jennifer Lopez në Serbi / Këngëtarja do të këndojë për një biznesmen
17/03 18:37
Top News – Takim me Luizin!/ Fituesi i “Big Brother Canada” niset drejt Shqipërisë
17/03 14:14
Top News-‘Nuk bëre veprim prej burri’/Luizi i numëron Armaldos gabimet e tij
17/03 10:52
Top News – Luizi nuk di të ndalet/Këngëtari zbulon nominimin e radhës
17/03 10:52
Top News – Debat i ashpër Kiara-Luiz / Moderatorja-Mos më përmend më!
16/03 20:01
Top News – ‘Do e shikosh thikën pas shpine’/ Grindje dhe kunja mes Luizit dhe Armaldos
16/03 18:38
Top News – ‘Pas Kristit e ke radhën ti’/Luizi paralajmëron Dean
16/03 15:44
Top News – ‘Nëse rri, do e shohësh të dielën!’/ Kristi debaton me Maestron dhe Luizin
16/03 14:23
Top News-‘Unë jam shqiptar, ti je belg’/Luizi prek në pikë të dobët Kristin
16/03 11:03