Top News – Ledjana demaskon Antonelën/ Tregon të vërtetën e ndarjes me Mevlanin
17/07/2021 15:45

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë cifti më e komentuar në Përputhen. Lidhja e tyre e trazuar ka terhequr gjithmone vemendjen e fansave. Fillimisht u deklaruan për njëri-tjetrin, më pas thanë se janë ndarë dhe nuk e ndiqnin më njëri tjetrin as në rrjete sociale. Dhe për një kohë të gjatë kane hedhur thumba kundrejt njeri tjetrit. Shkaku i ndarjes ishte xhelozia e tepërt e Ledianës, sidomos për marrëdhënien e tij me konkurrentët e tjerë. Së fundmi Ledjana ka treguar anën e saj të historisë. Ajo u shpreh se ka hequr dorë nga Mevlani si dhe e ka bllokuar në Instagram e kudo që pas përfundimit të festës së “Për’puthen”, ku ai këndoi këngën e saj bashkë me Antonelën. Ledjana thotë se ky gjest nuk i pëlqeu dhe që prej asaj dite nuk ka folur me Mevlanin. Pavarësisht gjithckaje ajo theksoi se çdo gjë që ka përjetuar me Mevlanin ka qenë e vertete. Ndër të tjerash Lejdana rrëfen se Antonela nuk u tërhoq kurrë nga Mevlani, edhe pse u shfaq kështu në emision. Sipas saj Antonela e kishte marrë vesh një ditë më parë se Mevlani do deklarohej për Ledjanën në emision, ndaj vendosi të dilte para të gjithëve e të shprehej se tërhiqej nga marrëdhënia me Mevlanin. Ajo shton se Antonela nuk është tërhequr kurrë nga Mevlani, sepse e telefononte atë vazhdimisht edhe gjatë kohës kur dilte me Ledjanën.

Top Channel/ U tha se tradhtoi Kim Kardashian me aktoren e njohur, Kanye West reagon për herë të parë
21/09 18:41
Top News-Aktori ‘i friksuar’ nga J.LO/‘Efekti i saj në botë është tepër mahnitës’
21/09 16:45
Top News-Ronaldo, viktimë e mashtrimit /Një agjenci udhëtimesh i merr 288 mijë euro
21/09 16:18
Top News – Zbulon burrin me të dashurën… / Shkatërron gjithë shtëpinë dhe një Maserati
21/09 16:11
Top News- Ana romantike e MotoGP/Ja 5 historitë më të famshme të dashurisë
21/09 14:41
Top News- ‘Sekret për 90 vite e ardhshme’/Misteri i testamentit të princit Philip
21/09 13:56
Top News-Detajin që askush nuk e kuptoi/Kylie Jenner zbulon gjininë e fëmijës që po pret
21/09 13:54
Top News – Elhaida Dani me album te ri / Prezanton ‘ZanIn’ në Tiranë me Riccardo Coccianten
21/09 13:46
Top News – Sherr mes konkurentëve/ Nisin debatet e para në programin ‘Përputhen’
20/09 22:01
Top News -‘ Ti dukesh si femër, ta shpif’/ Plas debati mes Adës dhe Eduartit në ‘Përputhen’
20/09 22:00
Top News -Tha se ishte në pritje të ëmbël/ Zbulohet gjinia e bebit të Kylie Jenner
20/09 21:41
Top Channel/ Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita?
20/09 18:12
Top News- Keqtrajtohet nga bashkëshorti Hailey Bieber tregon anën e saj të historisë
20/09 17:29
Top News-Pasi pranoi se janë bashkë/Rita Ora flet për herë të parë për lidhjen e saj
20/09 17:22
Nuk kishte mundësi të studionte mjekësi, 21-vjeçarja fiton 1 milion dollarë në vit
20/09 15:59
Top News – ‘Nipi im shpëtoi jetën e 3 personave’/ Aktorja rrëfen dhimbjen që ndjen humbjes së madhe
18/09 17:27
Top News – ‘Po sikur të të tradhtonte!’/ Reperja jep mesazhin për të gjitha vajzat
18/09 17:24
Top News – Nuk u nominua për ‘Oscar’/ Jennifer Lopez befason me deklaratën për ‘Hollywood’
18/09 17:12
Top News-Loredana plas ‘bombën’ e radhës/Ja çfarë pritet të ndodh së shpejti me Don Xhonin
18/09 14:09
Top News-‘Bebi’ i Lil Nas X është këtu/Reperi ndan momente nga salla e lindjes
18/09 14:08